Tiskárna Brother HL-L1230W
Kód: PERBRODLK0041
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Tiskárna Brother HL-L1230W| Protokoly pro management | SNMP V1/V2c/V3, HTTP/HTTPS |
| Wi-Fi | Ano |
| Mobilní tiskové technologie | Apple AirPrint, Mopria Print Service, Brother Mobile Connect |
| Počet tiskových náplní | 1 |
| Tiskové barvy | Černá |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,28 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Průměrná spotřeba energie při tisku | 380 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 40 W |
| Tržní kategorie | Domov a kancelář |
| Vestavěný displej | Ne |
| Barva | Bílá, Ne |
| Hloubka | 189 mm |
| Šířka | 340 mm |
| Výška | 238 mm |
| Hmotnost | 4,6 kg |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 65 - 105 g/m² |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B5 |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A5, A4 |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Typy médií v zásobníku papíru | Obyčejný papír |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 |
| USB port | Ano |
| Přímý tisk | Ne |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 1 |
| Celková výstupní kapacita | 50 listy |
| Celková vstupní kapacita | 150 listy |
| Hladina akustického výkonu (tisk) | 66,5 dB |
| Vnitřní paměť | 64 MB |
| Hladina akustického tlaku (tisk) | 51 dB |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | -20 - 80% |
| Funkce tisku brožur | Ano |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 10 s |
| Oboustranné tiskové režimy | Manuální |
| Maximální rozlišení | 2400 x 600 DPI |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) | 20 str. za minutu |
| Duplexní tisk | Ano |
| Úsporný tisk | Ano |
| Tisková technologie | Laser |
| Záruční list | Ano |
| Kapacita přiložené náplně (černá) | 1500 str. |
| Cartridge součástí | Ano |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Návod na použití | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Laser printers |
|---|---|
| Súly: | 5.7 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766835657 |
| Menedzsment protokollok: | SNMP V1/V2c/V3, HTTP/HTTPS |
| Wi-Fi: | Igen |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Apple AirPrint, Mopria nyomtatási szolgáltatás, Brother Mobilkapcsolat |
| Nyomtatópatronok száma: | 1 |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,28 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás: | 380 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 40 W |
| Piaci kategória: | Otthon és iroda |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Szín: | Fehér, Nem |
| Mélység: | 189 mm |
| Szélesség: | 340 mm |
| Magasság: | 238 mm |
| Súly: | 4,6 kg |
| Média súlya a papírtálcában: | 65 - 105 g/m² |
| ISO B méretek (B0...B9): | B5 |
| ISO A méretek (A0...A9): | A5, A4 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Sima papír |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11 |
| USB-port: | Igen |
| Közvetlen nyomtatás: | Nem |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 50 lap |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 150 lap |
| Hangteljesítményszint (nyomtatás): | 66,5 dB |
| Belső memória: | 64 MB |
| Hangnyomásszint (nyomtatás): | 51 dB |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10 - 32,5°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | -20 - 80% |
| Füzetnyomtatási funkció: | Igen |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség): | 10 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Kézikönyv |
| Maximális felbontás: | 2400 x 600 DPI |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 20 oldal percenként |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Gazdaságos nyomtatás: | Igen |
| Nyomtatási technológia: | Lézer |
| Jótállási jegy: | Igen |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete): | 1500 oldal |
| A patron mellékelve van: | Igen |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

