SoftSleep L ortopédiai párna
Kód: SYPMLXPOR0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
SoftSleep L ortopédiai párna| Hossz | 300 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Hab |
| Helyes használat | Fej |
| Sűrűség | 50 kg/m³ |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Orthopedic pillows |
|---|---|
| Súly: | 1.32 kg |
| EAN vonalkód: | 5740001403817 |
| Hossz: | 300 mm |
| Szélesség: | 500 mm |
| Magasság: | 120 mm |
| Szín: | Fehér |
| Anyag: | Hab |
| Helyes használat: | Fej |
| Sűrűség: | 50 kg/m³ |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

