SLUCHÁTKA DEFENDER BLUETOOTH FREEMOTION B651
Kód: PERDFNSLU0052
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
SLUCHÁTKA DEFENDER BLUETOOTH FREEMOTION B651| Vstup AUX | Ano |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Typ vstupního portu USB | USB C |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Typ produktu | Bezdrátové sluchátko |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Množství | 1 |
| Varování | Výrobek sami nerozebírejte ani neupravujte., Výrobek obsahuje baterie, které by měly být řádně zlikvidovány., Před použitím si přečtěte uživatelskou příručku. |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Akustický systém | Zavřené |
| Citlivost sluchátek | 105 dB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.295 kg |
| EAN vonalkód: | 4745091890906 |
| AUX bemenet: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Terméktípus: | Vezeték nélküli kézibeszélő |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket saját kezűleg., A termék elemeket tartalmaz, amelyeket megfelelően kell ártalmatlanítani., Használat előtt kérjük, olvassa el a felhasználói kézikönyvet. |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Akusztikus rendszer: | Zárt |
| Fejhallgató érzékenysége: | 105 dB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

