QMED forgó habszivacs és hűsítő gél párna
Kód: SYPMDHPOR0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
QMED forgó habszivacs és hűsítő gél párna| Arc | Kerek |
| Anyag | Poliészter |
| Szín | Szürke |
| Maximális terhelés | 120 kg |
| Magasság | 50 mm |
| Termék átmérője | 390 mm |
| Mennyiség (belső karton) | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Orthopedic pillows |
|---|---|
| Súly: | 1.228 kg |
| EAN vonalkód: | 5901780442088 |
| Arc: | Kerek |
| Anyag: | Poliészter |
| Szín: | Szürke |
| Maximális terhelés: | 120 kg |
| Magasság: | 50 mm |
| Termék átmérője: | 390 mm |
| Mennyiség (belső karton): | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

