PNY Performance memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 260 tűs SO-DIMM
Kód: PAMPNYSOO0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY Performance memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 260 tűs SO-DIMM| CAS-késés | 22 |
| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x16GB |
| Memóriacsatorna-támogatás | 1 csatorna |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| Belső memória | 16 GB |
| Memóriaformátum | 260 tűs SO-DIMM |
| Komponens ehhez: | Laptop |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.012 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403405229 |
| CAS-késés: | 22 |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 1 csatorna |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriaformátum: | 260 tűs SO-DIMM |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

