Pneumatikus mosókád AT51049
Kód: LITAN1PMN0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Pneumatikus mosókád AT51049| Anyag | Technopolimer |
| Szín | Fehér |
| Olvadt víz elvezetése | Igen |
| Áramfogyasztás | 150 W |
| Hossz | 1900 mm |
| Szélesség | 900 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Maximális terhelés | 130 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Washing utensils for disabled people |
|---|---|
| Súly: | 2.43 kg |
| EAN vonalkód: | 5901571405490 |
| Anyag: | Technopolimer |
| Szín: | Fehér |
| Olvadt víz elvezetése: | Igen |
| Áramfogyasztás: | 150 W |
| Hossz: | 1900 mm |
| Szélesség: | 900 mm |
| Magasság: | 220 mm |
| Maximális terhelés: | 130 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

