Patriot Memory Signature Line Core PSC548G5602HS paměťový modul 48 GB 1 x 48 GB DDR5 5600 MHz
Kód: PAMPATSOO0082
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Signature Line Core PSC548G5602HS paměťový modul 48 GB 1 x 48 GB DDR5 5600 MHz| ECC | Ne |
| Typ vnitřní paměti | DDR5 |
| Formát paměti | 262-pin SO-DIMM |
| Vnitřní paměť | 48 GB |
| Podsvícení RGB | Ne |
| Komponent pro | PC/server |
| CAS latence | 46 |
| Frekvence paměti | 5600 MHz |
| Chladič | Ano |
| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 48 GB |
| Napětí paměti | 1.1 V |
| Hmotnost | 9,5 g |
| Šířka | 69 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 3 mm |
| Typ balení | Blistr |
| Výška balení | 168 mm |
| Šířka balení | 53 mm |
| Hmotnost včetně balení | 18,5 g |
| Hloubka balení | 16 mm |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Varování | Neotevírejte kryt paměťového modulu., Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad., Chraňte před extrémními teplotami. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.025 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378430431 |
| ECC: | Ne |
| Typ vnitřní paměti: | DDR5 |
| Formát paměti: | 262-pin SO-DIMM |
| Vnitřní paměť: | 48 GB |
| Podsvícení RGB: | Ne |
| Komponent pro: | PC/server |
| CAS latence: | 46 |
| Frekvence paměti: | 5600 MHz |
| Chladič: | Ano |
| Typ vyrovnávací paměti: | Unregistered (unbuffered) |
| Rozložení paměti (moduly x velikost): | 1 x 48 GB |
| Napětí paměti: | 1.1 V |
| Hmotnost: | 9,5 g |
| Šířka: | 69 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Hloubka: | 3 mm |
| Typ balení: | Blistr |
| Výška balení: | 168 mm |
| Šířka balení: | 53 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 18,5 g |
| Hloubka balení: | 16 mm |
| Osvědčení o udržitelnosti: | RoHS |
| Varování: | Neotevírejte kryt paměťového modulu., Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad., Chraňte před extrémními teplotami. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

