Patriot Memory P300 M.2 2000 GB PCI Express 3.0 NVMe
Kód: DIAPATSSD0035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory P300 M.2 2000 GB PCI Express 3.0 NVMe| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
| Náhodné čtení (4 KB) | 290000 IOPS |
| Rychlost čtení | 2100 MB/s |
| Sekvenční rychlost zápisu (ATTO) | 1650 MB/s |
| Počet linek rozhraní PCI Express | x4 |
| Verze NVMe | 1.3 |
| Sekvenční rychlost čtení (CDM) | 2100 MB/s |
| Rychlost zápisu | 1650 MB/s |
| TBW klasifikace (zapsaných terabytů) | 320 |
| ECC | Ano |
| Ochrana dat typu End-to-End | Ano |
| Náhodný zápis (4 KB) | 260000 IOPS |
| Formát SSD | M.2 |
| Sekvenční rychlost čtení (ATTO ) | 2100 MB/s |
| Komponent pro | PC/Laptop |
| NVMe | Ano |
| Rozhraní | PCI Express 3.0 |
| Sekvenční rychlost zápisu (CDM) | 1650 MB/s |
| Spotřeba energie (v klidu) | 0,38 W |
| Hloubka | 3,8 mm |
| Výška | 22 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Hmotnost | 9 g |
| Šířka balení | 130,8 mm |
| Hmotnost včetně balení | 20 g |
| Hloubka balení | 6,6 mm |
| Výška balení | 99,6 mm |
| Typ balení | Závěsný obal |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maximální provozní teplota | 70 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 814914027318 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 |
| SSD-kapacitás: | 2 TB |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 290000 IOPS |
| Olvasási sebesség: | 2100 MB/s |
| Szekvenciális írási sebesség (ATTO): | 1650 MB/s |
| PCI Express sávok száma: | x4 |
| NVMe verzió: | 1.3 |
| Szekvenciális olvasási sebesség (CDM): | 2100 MB/s |
| Írási sebesség: | 1650 MB/s |
| TBW besorolás (írt terabájtok): | 320 |
| ECC: | Igen |
| Végponttól végpontig terjedő adatvédelem: | Igen |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 260000 IOPS |
| SSD formátum: | M.2 |
| Szekvenciális olvasási sebesség (ATTO): | 2100 MB/s |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| NVMe: | Igen |
| Felület: | PCI Express 3.0 |
| Szekvenciális írási sebesség (CDM): | 1650 MB/s |
| Energiafogyasztás (alapjáraton): | |
| Mélység: | 3,8 mm |
| Magasság: | 22 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Súly: | 9 gramm |
| Csomag szélessége: | 130,8 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 20 g |
| Csomagolási mélység: | 6,6 mm |
| Csomag magassága: | 99,6 mm |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | 70°C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

