Patriot Memory 8GB PC3-12800 memóriamodul 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
Kód: PAMPATSOO0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory 8GB PC3-12800 memóriamodul 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz| Belső memória | 8 GB |
| Memóriaformátum | 204 tűs SO-DIMM |
| ECC | Nem |
| CAS-késés | 11 |
| Memóriafeszültség | 1,5 V |
| Belső memória típusa | DDR3 |
| Memóriafrekvencia | 1600 MHz |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 8 GB |
| SPD-profil | Igen |
| Komponens ehhez: | Laptop |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Tanúsítvány | RoHS, JEDEC |
| Szélesség | 67 mm |
| Súly | 9,5 gramm |
| Magasság | 30 mm |
| Mélység | 3,9 mm |
| Súly csomagolással együtt | 18,5 g |
| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 67 × 3,9 × 30 mm |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 815530013273 |
| Belső memória: | 8 GB |
| Memóriaformátum: | 204 tűs SO-DIMM |
| ECC: | Nem |
| CAS-késés: | 11 |
| Memóriafeszültség: | 1,5 V |
| Belső memória típusa: | DDR3 |
| Memóriafrekvencia: | 1600 MHz |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| SPD-profil: | Igen |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Tanúsítvány: | RoHS, JEDEC |
| Szélesség: | 67 mm |
| Súly: | 9,5 gramm |
| Magasság: | 30 mm |
| Mélység: | 3,9 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 18,5 g |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | 67 × 3,9 × 30 mm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

