Patriot memória P210 2,5" 2000 GB Serial ATA III
Kód: DIAPATSSD0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot memória P210 2,5" 2000 GB Serial ATA III| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 IoT Enterprise, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 8.1, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 x64, Windows 8 Enterprise és Windows 8.1 Enterprise x64 rendszerekhez |
| Írási sebesség | 400 MB/s |
| SSD formátum | 2,5" |
| Olvasási sebesség | 500 MB/s |
| NVMe | Nem |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| RoHS-tanúsítvány | Igen |
| Felület | Soros ATA III |
| SSD-kapacitás | 2 TB |
| Szélesség | 69,6 mm |
| Magasság | 7 mm |
| Mélység | 100 mm |
| Súly | 46 g |
| Csomagolás típusa | Függesztett csomagolás |
| Csomag szélessége | 133 mm, 394 mm |
| Csomagolási mélység | 8 mm |
| Csomag magassága | 178 mm, 195 mm |
| Súly csomagolással együtt | 50 g |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Külső doboz hossza | 342 mm |
| A nagykereskedelmi csomagolás nettó tömege | 6 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.057 kg |
| EAN vonalkód: | 814914026830 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 IoT Enterprise, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 8.1, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64 |
| Írási sebesség: | 400 MB/s |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Olvasási sebesség: | 500 MB/s |
| NVMe: | Nem |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| Felület: | Soros ATA III |
| SSD-kapacitás: | 2 TB |
| Szélesség: | 69,6 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Mélység: | 100 mm |
| Súly: | 46 g |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Csomag szélessége: | 133 mm, 394 mm |
| Csomagolási mélység: | 8 mm |
| Csomag magassága: | 178 mm, 195 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 50 g |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Külső doboz hossza: | 342 mm |
| A nagykereskedelmi csomagolás nettó tömege: | 6 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

