Négykerekű pulpitustartó - járókeret
Kód: WIBVCABNC0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Négykerekű pulpitustartó - járókeret| Maximális felhasználó súlya | 125 kg |
| Kerék anyaga | Gumi |
| Állítható magasság | Igen |
| Beépített párna | Igen |
| Keret anyaga | Acél |
| Állítható őrlés | Igen |
| Kerékátmérő | 7,62 cm |
| Kerekek száma | 4 kerék(ek) |
| Szín | Kék, fekete |
| Fékek | Igen |
| Résméret (H x Sz x M) | 370 × 290 × 60 mm |
| Mélység | 760 mm |
| Magasság (min.) | 108 cm |
| Magasság (max.) | 148 cm |
| Mélység (max.) | 97 cm |
| Szélesség | 590 mm |
| Nyél hossza | 110 mm |
| Súly | 11 kg |
| Párna méretei | 590 × 490 × 60 mm |
| Fogantyútávolság | 31 cm |
| Figyelmeztetés | Ne használja egyenetlen felületen. A leesés veszélyének elkerülése érdekében a használati utasításnak megfelelően használja. A biztonságos használat érdekében rendszeresen ellenőrizze a tartó műszaki állapotát. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Balconies for learning to walk |
|---|---|
| Súly: | 11 kg |
| EAN vonalkód: | 5901780419912 |
| Maximális felhasználó súlya: | 125 kg |
| Kerék anyaga: | Gumi |
| Állítható magasság: | Igen |
| Beépített párna: | Igen |
| Keret anyaga: | Acél |
| Állítható őrlés: | Igen |
| Kerékátmérő: | 7,62 cm |
| Kerekek száma: | 4 kerék |
| Szín: | Kék, Fekete |
| Fékek: | Igen |
| Résméret (H x Sz x M): | 370 × 290 × 60 mm |
| Mélység: | 760 mm |
| Magasság (min.): | 108 cm |
| Magasság (max.): | 148 cm |
| Mélység (max.): | 97 cm |
| Szélesség: | 590 mm |
| Nyél hossza: | 110 mm |
| Súly: | 11 kg |
| Párna méretei: | 590 × 490 × 60 mm |
| Fogantyútávolság: | 31 cm |
| Figyelmeztetés: | Ne használja egyenetlen felületeken., A leesésveszély elkerülése érdekében a használati utasításnak megfelelően használja., A biztonságos használat érdekében rendszeresen ellenőrizze a tartószerkezet műszaki állapotát. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

