Négykerekű járókeret ülésfunkcióval
Kód: WIBMDHCRE0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Négykerekű járókeret ülésfunkcióval| Maximális terhelés | 120 kg |
| Anyag | Alumínium |
| Hátsó kerekek száma | 2 |
| Első kerék átmérője | 20 cm |
| Első kerekek száma | 2 |
| Hátsó kerék átmérője | 20 cm |
| Szín | Piros, fekete |
| Minimális magasság | 81 cm |
| Ülés szélessége | 31 cm |
| Súly | 8 kg |
| Magasság | 960 mm |
| Ülésmagasság | 53 cm |
| Mélység | 900 mm |
| Szélesség | 620 mm |
| Tárolódoboz | Igen |
| Fékek | Igen |
| Állítható magasság | Igen |
| Zárolható kerekek | Igen |
| Ergonomikus ülés | Igen |
| Csuklós | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne lépje túl a megengedett maximális terhelési súlyt., Használat előtt győződjön meg arról, hogy minden csavar és rögzítőelem biztonságosan meg van húzva., Rendszeresen ellenőrizze a kerekek és egyéb mechanikus alkatrészek állapotát a balesetek megelőzése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rehabilitation walkers |
|---|---|
| Súly: | 9.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5907747891395 |
| Maximális terhelés: | 120 kg |
| Anyag: | Alumínium |
| Hátsó kerekek száma: | 2 |
| Első kerék átmérője: | 20 cm |
| Első kerekek száma: | 2 |
| Hátsó kerék átmérője: | 20 cm |
| Szín: | Piros, Fekete |
| Minimális magasság: | 81 cm |
| Ülés szélessége: | 31 cm |
| Súly: | 8 kg |
| Magasság: | 960 mm |
| Ülésmagasság: | 53 cm |
| Mélység: | 900 mm |
| Szélesség: | 620 mm |
| Tárolódoboz: | Igen |
| Fékek: | Igen |
| Állítható magasság: | Igen |
| Zárolható kerekek: | Igen |
| Ergonomikus ülés: | Igen |
| Csuklós: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl a megengedett maximális terhelési súlyt., Használat előtt győződjön meg arról, hogy minden csavar és rögzítőelem biztonságosan meg van húzva., Rendszeresen ellenőrizze a kerekek és más mechanikus alkatrészek állapotát a balesetek megelőzése érdekében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

