NATEC VERTIKÁLNÍ MYŠ CRAKE 2 BEZDRÁTOVÁ ČERNÁ
Kód: PERNATMYS0140
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATEC VERTIKÁLNÍ MYŠ CRAKE 2 BEZDRÁTOVÁ ČERNÁ| Kohoutek v ceně | Ano |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 111 g |
| Výška | 69 mm |
| Hloubka | 112 mm |
| Šířka | 84 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Množství | 1 |
| Přijímač | Ano |
| Návod k obsluze | Ano |
| Rozlišení pohybu | 2400 DPI |
| Počet tlačítek | 6 |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Ano |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání | Ano |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Účel | Kancelář |
| Plug and Play | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.17 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969439236 |
| Csaptelep mellékelve: | Igen |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 111 g |
| Magasság: | 69 mm |
| Mélység: | 112 mm |
| Szélesség: | 84 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Összeg: | 1 |
| Vevő: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Mozgásfelbontás: | 2400 DPI |
| Gombok száma: | 6 |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Bluetooth: | Igen |
| Testreszabható érzékelési érzékenység: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Görgők száma: | 1 |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Cél: | Hivatal |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

