Manhattan 462006 webkamera 2 MP 1920 x 1080 px USB 2.0 Fekete
Kód: PERMNHKAM0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Manhattan 462006 webkamera 2 MP 1920 x 1080 px USB 2.0 Fekete| Optikai érzékelő mérete | 25,4 / 4 mm (1 / 4") |
| Rögzítési módszer | Csipesz |
| Kábelhossz | 1,5 méter |
| Felület | USB 2.0 |
| Szín | Fekete |
| Tanúsítvány | USB 2.0 CE FCC minősítés |
| Magasság | 32 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Mélység | 77 mm |
| Súly | 93 g |
| Összeg | 1 |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott képformátumok | MJPEG |
| Üzemi feszültség | 5V |
| Átlós látómező | 70° |
| Megapixelek száma | 2MP |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 30 képkocka/másodperc |
| Maximális videófelbontás | 1920 x 1080 képpont |
| Megjelenítési formátum | 1080p |
| HD kamera típusa | Full HD |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 0 - 96% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -10 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Használati utasítás | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85258900 |
| Figyelmeztetés | A készüléket száraz helyen, hőforrásoktól távol tárolja., Kerülje a vízzel vagy más folyadékokkal való érintkezést., Ne nyissa ki a készülék burkolatát, áramütés veszélye áll fenn. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Webcams |
|---|---|
| Súly: | 0.13 kg |
| EAN vonalkód: | 766623462006 |
| Optikai érzékelő mérete: | 25,4 / 4 mm (1 / 4") |
| Rögzítési módszer: | Csipesz |
| Kábelhossz: | 1,5 méter |
| Felület: | USB 2.0 |
| Szín: | Fekete |
| Tanúsítvány: | USB 2.0 CE FCC minősítés |
| Magasság: | 32 mm |
| Szélesség: | 110 mm |
| Mélység: | 77 mm |
| Súly: | 93 g |
| Összeg: | 1 |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott képformátumok: | MJPEG |
| Üzemi feszültség: | 5V |
| Átlós látómező: | 70° |
| Megapixelek száma: | 2MP |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Maximális videófelbontás: | 1920 x 1080 képpont |
| Megjelenítési formátum: | 1080p |
| HD kamera típusa: | Full HD |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 0 - 96% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -10 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Használati utasítás: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85258900 |
| Figyelmeztetés: | A készüléket száraz helyen, hőforrásoktól távol tárolja., Kerülje a vízzel vagy más folyadékokkal való érintkezést., Ne nyissa ki a készülék burkolatát, áramütés veszélye áll fenn. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

