Manhattan 178846 numerikus billentyűzet Laptop/PC RF vezeték nélküli fekete
Kód: PERMNHKLA0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Manhattan 178846 numerikus billentyűzet Laptop/PC RF vezeték nélküli fekete| Billentyűk száma a billentyűzeten | 18 éves |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Kulcsfontosságú élet | 5 millió karakter |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli |
| Cél | Laptop/PC |
| USB elosztók | Nem |
| Akkumulátor típusa | AAA |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| LED-jelzők | Igen |
| Anyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol) |
| Szín | Fekete |
| Tanúsítvány | FCC CE RoHS2 WEEE |
| Magasság | 23 mm |
| Szélesség | 85 mm |
| Súly | 90 g |
| Mélység | 140 mm |
| Kompatibilis a Mac OS rendszerrel | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB |
| Vevő típusa | Mikro vevőegység |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Akkumulátor | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Vevő | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 84716060 |
| Figyelmeztetés | Óvja a víztől és más folyadékoktól., Kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne szerelje szét a billentyűzetet - áramütés veszélye áll fenn. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 766623178846 |
| Billentyűk száma a billentyűzeten: | 18 éves |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Kulcsfontosságú élet: | 5 millió karakter |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Cél: | Laptop/PC |
| USB elosztók: | Nem |
| Akkumulátor típusa: | AAA |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| LED-jelzők: | Igen |
| Anyag: | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol) |
| Szín: | Fekete |
| Tanúsítvány: | FCC CE RoHS2 WEEE |
| Magasság: | 23 mm |
| Szélesség: | 85 mm |
| Súly: | 90 g |
| Mélység: | 140 mm |
| Mac OS-kompatibilis: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB |
| Vevő típusa: | Mikro vevőegység |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Akkumulátor: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Vevő: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84716060 |
| Figyelmeztetés: | Víztől és más folyadékoktól védendő., Kövesse a helyi előírásokat az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozóan., Ne szerelje szét a billentyűzetet – áramütés veszélye áll fenn. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

