Manhattan 162005 interfész hub 480 Mbit/s Fehér
Kód: PERMNHSPL0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Manhattan 162005 interfész hub 480 Mbit/s Fehér| Kábelhossz | 1,5 méter |
| Szín | Fehér |
| Adatátviteli sebesség | 480 Mbps |
| Túlterhelés elleni védelem | Igen |
| Alapanyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol) |
| LED-jelzők | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Tanúsítvány | FCC CE RoHS WEEE |
| Súly | 70 g |
| Magasság | 20 mm |
| Szélesség | 43 mm |
| Mélység | 68 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Csomagolás típusa | Hólyag |
| Megfelelőségi tanúsítványok | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS, REACH, CE, UKCA |
| Hub interfész | USB 2.0, USB B típus |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| Tápcsatlakozó | Nem |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| Portok száma | 2 |
| Mellékelt kábelek | USB A típusú - USB B típusú |
| Használati utasítás | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 84719000 |
| Figyelmeztetés | Az áramütés elkerülése érdekében ne nyissa ki a készülék burkolatát., Kerülje a folyadékkal való érintkezést a készülék károsodásának elkerülése érdekében., Győződjön meg arról, hogy a terméket a gyártó ajánlásainak megfelelően használja. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Switches and splitters |
|---|---|
| Súly: | 0.16 kg |
| EAN vonalkód: | 766623162005 |
| Kábelhossz: | 1,5 méter |
| Szín: | Fehér |
| Adatátviteli sebesség: | 480 Mbps |
| Túlterhelés elleni védelem: | Igen |
| Alapanyag: | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol) |
| LED-jelzők: | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Tanúsítvány: | FCC CE RoHS WEEE |
| Súly: | 70 gramm |
| Magasság: | 20 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Mélység: | 68 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS, REACH, CE, UKCA |
| Hub interfész: | USB 2.0, USB B típus |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Tápcsatlakozó: | Nem |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Portok száma: | 2 |
| Mellékelt kábelek: | USB A típusú - USB B típusú |
| Használati utasítás: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84719000 |
| Figyelmeztetés: | Az áramütés elkerülése érdekében ne nyissa ki a készülék burkolatát., Kerülje a folyadékkal való érintkezést, hogy elkerülje a készülék károsodását., Győződjön meg arról, hogy a terméket a gyártó ajánlásainak megfelelően használja. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

