Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard klávesnice RF bezdrátové + Bluetooth QWERTY Anglický Grafit
Kód: PERLOGKLA0168
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard klávesnice RF bezdrátové + Bluetooth QWERTY Anglický Grafit| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Kapacita baterie | 4,181 Wh, 1130 mAh |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Typ zdroje | Baterie |
| Nabíjecí | Ano |
| Typ baterií klávesnice | Zabudovaná baterie |
| Počet baterií | 1 |
| Zdroj nabíjení | USB |
| Povrchové zbarvení | Monotónní |
| Barva | Grafit |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Podsvícení | Ano |
| Nastavitelné podsvícení | Ano |
| Typ podsvětlení | LED |
| LED indikátory | Ano |
| Jazyk klávesnice | Anglický |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Numerické klávesy | Ne |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Klávesové zkratky | Ano |
| Podpora více zařízení | Ano |
| Multimediální klávesy | Ano |
| Formát klávesnice | Mini |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ano |
| Doporučené použití | Kancelář |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 295,99 x 131,95 x 20,97 mm |
| Hmotnost klávesnice | 506,4 g |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy | iPadOS, Android |
| Ostatní podporované operační systémy | Chrom |
| Výška balení | 38 mm |
| Hmotnost včetně balení | 700 g |
| Návod k obsluze | Ano |
| Šířka balení | 140 mm |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Váha hlavního obalu | 3 kg |
| Obsahuje myš | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 0.73 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206099029 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Akkumulátor kapacitása: | |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Újratölthető: | Igen |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Töltési forrás: | USB |
| Felületi színezés: | Monoton |
| Szín: | Grafit |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Állítható háttérvilágítás: | Igen |
| Háttérvilágítás típusa: | JÉG |
| LED-jelzők: | Igen |
| Billentyűzetnyelv: | angol |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Billentyűparancsok: | Igen |
| Több eszköz támogatása: | Igen |
| Multimédiás billentyűk: | Igen |
| Billentyűzet formátum: | Mini |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Ajánlott felhasználás: | Hivatal |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | |
| Billentyűzet súlya: | |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iPadOS, Android |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | Króm |
| Csomag magassága: | 38 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 700 g |
| Használati utasítás: | Igen |
| Csomag szélessége: | 140 mm |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| A fő csomag súlya: | 3 kg |
| Egérrel együtt: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

