Logitech MK295 csendes
Kód: PERLOGKLM0080
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech MK295 csendes| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Akkumulátor kapacitása | 2000mAh |
| Akkumulátor élettartama | 18 hónap(ok) |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | AA, alkáli elem |
| Akkumulátorok száma | 3 |
| Elemek száma (billentyűzet) | 2 |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa | AA |
| Állítható billentyűzetmagasság | Igen |
| Billentyűzet stílus | Közvetlen |
| Szín | Grafit |
| Védő funkciók | Kiömlésállóság |
| Anyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), Gumi |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Csuklótámasz | Nem |
| LED-jelzők | Igen |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Billentyűleütés | 3,2 mm |
| Ajánlott felhasználás | Hivatal |
| Billentyűzet formátum | Teljes méret (100%) |
| Szállítási erő | 57 g |
| Kulcsfontosságú élet | 7 millió karakter |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Billentyűzetnyelv | USA Nemzetközi |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Aktiválási pont | 2,4 mm |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Néma billentyűk | Igen |
| Egér súlya | 75,2 g |
| Billentyűzet súlya | 498 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma) | 60 × 39 × 99 mm |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma) | 441 × 149 × 18 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Minimális rendszerkövetelmények | Szükséges eszközök: – Windows 10 vagy újabb, Windows 8, Windows 7 – Chrome OS – Szabad USB-port szükséges |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Súly csomagolással együtt | 750 g |
| Csomag magassága | 46 mm |
| Csomag szélessége | 158 mm |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 50 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 0 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Vevő | Igen |
| Vevő súlya | 1,8 gramm |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Akkumulátor | Igen |
| Vevő méretei (sz x mé x ma) | 18,7 × 6,1 × 14,4 mm |
| Belefoglalt termékek száma | 2 darab |
| Vevő típusa | Nano vevőegység |
| Harmonizált Rendszerkód | 84716060 |
| A fő csomag súlya | 6,03 kg |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Egér akkumulátorának típusa | AA |
| Gyorsulás (max.) | 30 gramm |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Mozgásfelbontás | 1000DPI |
| Csúszófelület élettartama | 250 kilométer |
| Gombok száma | 3 |
| Egérrel együtt | Igen |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Elemek száma (egér) | 1 |
| Görgő | Igen |
| Menet típusa | Kerekek |
| Egér beolvasási sebessége | 160 képkocka/másodperc |
| Figyelmeztetés | Óvja a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket., A használt készülékeket elektronikai hulladék gyűjtőhelyére kell vinni. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| Súly: | 0.74 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206092433 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Akkumulátor kapacitása: | 2000mAh |
| Akkumulátor élettartama: | 18 hónap(ok) |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | AA, Lúgos |
| Akkumulátorok száma: | 3 |
| Elemek száma (billentyűzet): | 2 |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | AA |
| Állítható billentyűzetmagasság: | Igen |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Szín: | Grafit |
| Védő funkciók: | Kiömlésállóság |
| Anyag: | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), Gumi |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Csuklótámasz: | Nem |
| LED-jelzők: | Igen |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Billentyűleütés: | 3,2 mm |
| Ajánlott felhasználás: | Hivatal |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Szállítási erő: | 57 g |
| Kulcsfontosságú élet: | 7 millió karakter |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Billentyűzetnyelv: | USA Nemzetközi |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Aktiválási pont: | 2,4 mm |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Néma billentyűk: | Igen |
| Egér súlya: | 75,2 g |
| Billentyűzet súlya: | 498 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma): | 60 × 39 × 99 mm |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 441 × 149 × 18 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Minimális rendszerkövetelmények: | Szükséges eszközök: – Windows 10 vagy újabb, Windows 8, Windows 7 – Chrome OS – Szabad USB-port szükséges |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly csomagolással együtt: | 750 g |
| Csomag magassága: | 46 mm |
| Csomag szélessége: | 158 mm |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 50 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 0 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Vevő: | Igen |
| Vevő súlya: | 1,8 gramm |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Akkumulátor: | Igen |
| Vevő méretei (sz x mé x ma): | 18,7 × 6,1 × 14,4 mm |
| Belefoglalt termékek száma: | 2 darab |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84716060 |
| A fő csomag súlya: | 6,03 kg |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Egér akkumulátorának típusa: | AA |
| Gyorsulás (max.): | 30 g |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Mozgásfelbontás: | 1000DPI |
| Csúszófelület élettartama: | 250 kilométer |
| Gombok száma: | 3 |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Elemek száma (egér): | 1 |
| Görgő: | Igen |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Egér beolvasási sebessége: | 160 képkocka/másodperc |
| Figyelmeztetés: | Óvja a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket., A használt eszközöket elektronikai hulladékgyűjtő helyre kell vinni. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

