Logitech Master MX Keys S
Kód: PERLOGKLA0179
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech Master MX Keys S| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Nabíjecí | Ano |
| Typ baterií klávesnice | Zabudovaná baterie |
| Životnost baterie | 5 měsíc/ů |
| Kapacita baterie | 1500 mAh |
| Zdroj nabíjení | USB typu C |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Počet baterií | 1 |
| Typ zdroje | Baterie |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Barva | Grafit |
| Typ podsvětlení | LED |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Podsvícení | Ano |
| Barva podsvětlení | Bílá |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Numerické klávesy | Ano |
| Podpora více zařízení | Ano |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Jazyk klávesnice | US Mezinárodní |
| Spínače klávesnice | Nůžkový spínač |
| Doporučené použití | Kancelář |
| Rozhraní zařízení | Bluetooth |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ano |
| Hmotnost klávesnice | 810 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 430,2 x 131,63 x 20,5 mm |
| Podporované mobilní operační systémy | iPadOS, Android |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Minimální systémové požadavky | Potřebné vybavení: Technologie Bluetooth Low Energy Windows 10, 11 nebo novější macOS 10.15 nebo novější Linux (3) Chrome OS (3) iPadOS 14 nebo novější (3) AndroidTM 8.0 nebo novější (3) Přijímač Logi Bolt USB Vyžaduje volný port USB Není kompatibilní sjinými přijímači USB Logitech. (3) Základní funkce zařízení budou vjiných systémech než Windows a macOS podporovány bez softwaru |
| Hmotnost včetně balení | 1,32 kg |
| Výška balení | 39,5 mm |
| Šířka balení | 147,5 mm |
| Hmotnost receiveru | 2 g |
| Rozměry receiveru (š x h x v) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Přijímač | Ano |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Návod k obsluze | Ano |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Typ přijímače | Nano přijímač |
| Baterie | Ano |
| Obsah balení | Klávesnice MX Keys S Přijímač Logi Bolt USB Nabíjecí kabel USB-C (USB-A do USB-C) Uživatelská dokumentace |
| Váha hlavního obalu | 900 g |
| Obsahuje myš | Ne |
| Délka kabelu myši | 1,8 m |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 1.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206112339 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Újratölthető: | Igen |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama: | |
| Akkumulátor kapacitása: | 1500mAh |
| Töltési forrás: | USB Type-C |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Szín: | Grafit |
| Háttérvilágítás típusa: | JÉG |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Háttérvilágítás színe: | Fehér |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Több eszköz támogatása: | Igen |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Billentyűzetnyelv: | USA Nemzetközi |
| Billentyűzetkapcsolók: | Ollós kapcsoló |
| Ajánlott felhasználás: | Hivatal |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Billentyűzet súlya: | 810 g |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 430,2 × 131,63 × 20,5 mm |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iPadOS, Android |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Minimális rendszerkövetelmények: | |
| Súly csomagolással együtt: | 1,32 kg |
| Csomag magassága: | 39,5 mm |
| Csomag szélessége: | 147,5 mm |
| Vevő súlya: | 2 gramm |
| Vevő méretei (sz x mé x ma): | 14,4 × 6,6 × 18,4 mm |
| Vevő: | Igen |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Használati utasítás: | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Akkumulátor: | Igen |
| A csomag tartalma: | MX Keys S billentyűzet Logi Bolt USB vevőegység USB-C töltőkábel (USB-A - USB-C) Felhasználói dokumentáció |
| A fő csomag súlya: | 900 g |
| Egérrel együtt: | Nem |
| Egérkábel hossza: | 1,8 méter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

