Logitech Master MX Keys S
Kód: PERLOGKLA0177
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech Master MX Keys S| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Nabíjecí | Ano |
| Zdroj nabíjení | USB typu C |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Typ baterií klávesnice | Zabudovaná baterie |
| Počet baterií | 1 |
| Kapacita baterie | 1500 mAh |
| Počet baterií (klávesnice) | 1 |
| Typ zdroje | Baterie |
| Nastavitelné podsvícení | Ano |
| Materiál | Hliník |
| Barva podsvětlení | Bílá |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Podsvícení | Ano |
| Typ podsvětlení | LED |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| LED indikátory | Ano |
| Barva | Šedá |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Klávesový profil klávesnice | Nízký profil |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Spínače klávesnice | Nůžkový spínač |
| Jazyk klávesnice | US Mezinárodní |
| Numerické klávesy | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Rozhraní zařízení | Bluetooth |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ano |
| Podpora více zařízení | Ano |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 430,2 x 131,63 x 20,5 mm |
| Hmotnost klávesnice | 810 g |
| Podporované mobilní operační systémy | iPadOS |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 1,12 kg |
| Výška balení | 39,5 mm |
| Šířka balení | 147,5 mm |
| Software ke stažení | Logi Options+ |
| Baterie | Ano |
| Dodávané kabely | USB Type-A - USB Type-C |
| Přijímač | Ano |
| Typ přijímače | Nano přijímač |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Návod k obsluze | Ano |
| Hmotnost receiveru | 2 g |
| Rozměry receiveru (š x h x v) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Obsah balení | Klávesnice MX Keys S Přijímač Logi Bolt USB Nabíjecí kabel USB-C (USB-A do USB-C) Uživatelská dokumentace |
| Váha hlavního obalu | 900 g |
| Obsahuje myš | Ne |
| Product post-consumer recycled plastic | 12% |
| Osvědčení o udržitelnosti | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 1.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206112155 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Újratölthető: | Igen |
| Töltési forrás: | USB Type-C |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor kapacitása: | 1500mAh |
| Elemek száma (billentyűzet): | 1 |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Állítható háttérvilágítás: | Igen |
| Anyag: | Alumínium |
| Háttérvilágítás színe: | Fehér |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Háttérvilágítás típusa: | JÉG |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Billentyűzetprofil: | Alacsony profilú |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Billentyűzetkapcsolók: | Ollós kapcsoló |
| Billentyűzetnyelv: | USA Nemzetközi |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Több eszköz támogatása: | Igen |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 430,2 × 131,63 × 20,5 mm |
| Billentyűzet súlya: | 810 g |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iPadOS |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Súly csomagolással együtt: | 1,12 kg |
| Csomag magassága: | 39,5 mm |
| Csomag szélessége: | 147,5 mm |
| Letölthető szoftver: | Logikai beállítások+ |
| Akkumulátor: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB A típusú - USB C típusú |
| Vevő: | Igen |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Használati utasítás: | Igen |
| Vevő súlya: | 2 gramm |
| Vevő méretei (sz x mé x ma): | 14,4 × 6,6 × 18,4 mm |
| A csomag tartalma: | MX Keys S billentyűzet Logi Bolt USB vevőegység USB-C töltőkábel (USB-A - USB-C) Felhasználói dokumentáció |
| A fő csomag súlya: | 900 g |
| Egérrel együtt: | Nem |
| A termék fogyasztás után újrahasznosított műanyagból készült: | 12% |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | Szénsemleges, Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

