Logitech M720
Kód: PERLOGMYS0362
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech M720| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor típusa | AA, alkáli elem |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama | 24 hónap(ok) |
| Akkumulátor kapacitása | 2000mAh |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| LED-jelzők | Igen |
| Formátum | Jobbkezeseknek |
| Szín | Fekete |
| Vevő mélysége | 6,1 mm |
| Súly | 135 g |
| Vevő szélessége | 1,44 cm |
| Vevő súlya | 1,8 gramm |
| Vevő magassága | 1,87 cm |
| Szélesség | 74 mm |
| Magasság | 45 mm |
| Mélység | 115 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android, iPadOS |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | MacOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Csomagolás típusa | Hólyag |
| Súly csomagolással együtt | 188,4 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomag magassága | 139 mm |
| Csomag szélessége | 50 mm |
| Vevő típusa | Egyesítő vevőegység |
| Vevő | Igen |
| Egyesítő vevőegység | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Ajánlott felhasználás | Egyetemes |
| Mozgásfelbontás | 1000DPI |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Görgők száma | 1 |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Menet típusa | Kerekek |
| Testreszabható érzékelési érzékenység | Nem |
| Gombok száma | 8 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Igen |
| Cél | Hivatal |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Figyelmeztetés | Hőforrásoktól távol tárolandó., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Védje a terméket a nedvességtől. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.184 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206065086 |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor típusa: | AA, Lúgos |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama: | 24 hónap(ok) |
| Akkumulátor kapacitása: | 2000mAh |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| LED-jelzők: | Igen |
| Formátum: | Jobbkezeseknek |
| Szín: | Fekete |
| Vevő mélysége: | 6,1 mm |
| Súly: | 135 g |
| Vevő szélessége: | 1,44 cm |
| Vevő súlya: | 1,8 gramm |
| Vevő magassága: | 1,87 cm |
| Szélesség: | 74 mm |
| Magasság: | 45 mm |
| Mélység: | 115 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android, iPadOS |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Súly csomagolással együtt: | 188,4 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomag magassága: | 139 mm |
| Csomag szélessége: | 50 mm |
| Vevő típusa: | Egyesítő vevőegység |
| Vevő: | Igen |
| Egyesítő vevőegység: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Mozgásfelbontás: | 1000DPI |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Görgők száma: | 1 |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Testreszabható érzékelési érzékenység: | Nem |
| Gombok száma: | 8 |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Cél: | Hivatal |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Figyelmeztetés: | Hőforrásoktól távol tárolandó., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Óvja a terméket a nedvességtől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

