Logitech M500s egér Jobbkezes USB Type-A optikai 4 DPI
Kód: PERLOGMYS0476
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech M500s egér Jobbkezes USB Type-A optikai 4 DPI| Tápegység | Kábel |
| Szín | Fekete |
| Ergonomikus kialakítás | Igen |
| Formátum | Jobbkezeseknek |
| Gumi markolatok | Igen |
| Felületi színezés | Monoton |
| Magasság | 42 mm |
| Szélesség | 69 mm |
| Súly | 144 g |
| Mélység | 126 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.8 Snow X Leopard 10, Mac OS X 10.8 Mountain Leopard 10. 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | Króm |
| Összeg | 1 |
| Csomagolás típusa | Hólyag |
| Gombfunkciók | Hátra, Előre |
| Mozgásfelbontás | 4 DPI |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Menet típusa | Kerekek |
| Eszközinterfész | USB A-típusú |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Testreszabható érzékelési érzékenység | Igen |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Görgők száma | 1 |
| Gombok száma | 7 |
| Programozható gombokkal rendelkezik | Igen |
| Programozható gombok száma | 7 |
| Cél | Hivatal |
| Kábelhossz | 1,8 méter |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.19 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206088702 |
| Tápegység: | Kábel |
| Szín: | Fekete |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Formátum: | Jobbkezeseknek |
| Gumi markolatok: | Igen |
| Felületi színezés: | Monoton |
| Magasság: | 42 mm |
| Szélesség: | 69 mm |
| Súly: | 144 g |
| Mélység: | 126 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | Króm |
| Összeg: | 1 |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Gombfunkciók: | Vissza, Előre |
| Mozgásfelbontás: | 4 DPI |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Eszközinterfész: | USB A-típusú |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Testreszabható érzékelési érzékenység: | Igen |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Görgők száma: | 1 |
| Gombok száma: | 7 |
| Programozható gombokkal rendelkezik: | Igen |
| Programozható gombok száma: | 7 |
| Cél: | Hivatal |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

