Logitech M240 Silent
Kód: PERLOGMYS0535
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech M240 Silent| Nabíjecí port USB typu C | Ne |
| USB Power Delivery | Ne |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Kapacita baterie | 2000 mAh |
| Typ baterie | AA, Alkalický |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Počet baterií | 1 |
| Životnost baterie | 18 měsíc/ů |
| Barva | Bílá |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Hmotnost | 73,8 g |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 39 mm |
| Hloubka | 99 mm |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované mobilní operační systémy | iPadOS, Android |
| Šířka balení | 44 mm |
| Výška balení | 120 mm |
| Hmotnost včetně balení | 132,39 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Návod k obsluze | Ano |
| Baterie | Ano |
| Tiché kliknutí | Ano |
| Rozlišení pohybu | 4000 DPI |
| Rolovací směry | Svislý |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Počet tlačítek | 3 |
| Typ závitnice | Kola |
| Účel | Cestování |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.135 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206112018 |
| USB Type-C töltőport: | Nem |
| USB tápellátás: | Nem |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 2000mAh |
| Akkumulátor típusa: | AA, Lúgos |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor élettartama: | 18 hónap(ok) |
| Szín: | Fehér |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Súly: | 73,8 g |
| Szélesség: | 60 mm |
| Magasság: | 39 mm |
| Mélység: | 99 mm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iPadOS, Android |
| Csomag szélessége: | 44 mm |
| Csomag magassága: | 120 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 132,39 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Használati utasítás: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Csendes kattanás: | Igen |
| Mozgásfelbontás: | 4000 DPI |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Görgők száma: | 1 |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Gombok száma: | 3 |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Cél: | Utazási |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

