Logitech M240 Silent
Kód: PERLOGMYS0534
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech M240 Silent| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 2000mAh |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | AA, alkáli elem |
| Akkumulátor élettartama | 18 hónap(ok) |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Szín | Rózsaszín |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Szélesség | 60 mm |
| Súly | 73,8 g |
| Magasság | 39 mm |
| Mélység | 99 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | MacOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iPadOS, Android |
| Csomag szélessége | 44 mm |
| Csomag magassága | 120 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt | 132,39 g |
| Akkumulátor | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Eszközinterfész | Bluetooth |
| Gombok száma | 3 |
| Görgők száma | 1 |
| Cél | Utazási |
| Csendes kattanás | Igen |
| Mozgásfelbontás | 4000 DPI |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Menet típusa | Kerekek |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.14 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206112001 |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 2000mAh |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | AA, Lúgos |
| Akkumulátor élettartama: | 18 hónap(ok) |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Szín: | Rózsaszín |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Szélesség: | 60 mm |
| Súly: | 73,8 g |
| Magasság: | 39 mm |
| Mélység: | 99 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iPadOS, Android |
| Csomag szélessége: | 44 mm |
| Csomag magassága: | 120 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt: | 132,39 g |
| Akkumulátor: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Gombok száma: | 3 |
| Görgők száma: | 1 |
| Cél: | Utazási |
| Csendes kattanás: | Igen |
| Mozgásfelbontás: | 4000 DPI |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Menet típusa: | Kerekek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

