Logitech 960-001063 webkamera 3 MP 1280 x 720 px USB Szürke, Sötétszürke
Kód: MULLOGKAM0087
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech 960-001063 webkamera 3 MP 1280 x 720 px USB Szürke, Sötétszürke| Rögzítési módszer | Csipesz |
| Felület | USB |
| Kábelhossz | 1,5 méter |
| Szín | Sötétszürke, Szürke |
| Beépített vaku | Nem |
| Magasság | 72,9 mm |
| Mélység | 66,6 mm |
| Szélesség | 31,9 mm |
| Súly | 75 gramm |
| Minimális processzorsebesség | 1 GHz |
| Minimális RAM | 512 MB |
| Internetkapcsolat szükséges | Igen |
| Minimális rendszerkövetelmények | Kompatibilis: Windows 10 vagy újabb, Windows 8, Windows 7 Működik USB Video Device Class (UVC) módban Támogatott videohívási kliensek: macOS 10.10 vagy újabb Chrome OS Android v 5.0 vagy újabb USB-port Internet-hozzáférés A rendszer- és teljesítménykövetelményekkel kapcsolatos pontos információkért kérjük, látogassa meg a kívánt videohívási szolgáltató weboldalát. |
| Súly csomagolással együtt | 142,9 g |
| Csomagolási mélység | 101,5 mm |
| Csomag szélessége | 52,2 mm, 214 mm |
| Csomag magassága | 81 mm, 95 mm |
| Összeg | 1 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen, MacOS |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Arckövetés | Igen |
| Megapixelek száma | 3MP |
| Mozgásérzékelő | Igen |
| Átlós látómező | 55° |
| Fényképezési funkció | Igen |
| Megjelenítési formátum | 720p |
| Zajcsökkentés | Igen |
| PTZ vezérlés | Igen |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 30 képkocka/másodperc |
| Maximális videófelbontás | 1280 x 720 képpont |
| Automatikus megvilágításkorrekció | Igen |
| Akkumulátor | Nem |
| Használati utasítás | Igen |
| A csomag tartalma | 1 webkamera csatlakoztatott 1,5 m-es USB-A kábellel Felhasználói dokumentáció |
| Külső doboz hossza | 223 mm |
| Harmonizált Rendszerkód | 85258900 |
| A fő csomag súlya | 1,31 kg |
| Figyelmeztetés | A készüléket száraz helyen, hőforrásoktól távol tárolja., Kerülje a vízzel vagy más folyadékokkal való érintkezést., Ne nyissa ki a készülék burkolatát, áramütés veszélye áll fenn. |
| Beépített mikrofon | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Webcams |
|---|---|
| Súly: | 0.139 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206064201 |
| Rögzítési módszer: | Csipesz |
| Felület: | USB |
| Kábelhossz: | 1,5 méter |
| Szín: | Sötét szürke, Szürke |
| Beépített vaku: | Nem |
| Magasság: | 72,9 mm |
| Mélység: | 66,6 mm |
| Szélesség: | 31,9 mm |
| Súly: | 75 gramm |
| Minimális processzorsebesség: | 1 GHz |
| Minimális RAM: | 512 MB |
| Internetkapcsolat szükséges: | Igen |
| Minimális rendszerkövetelmények: | Kompatibilis: Windows 10 vagy újabb, Windows 8, Windows 7 Működik USB Video Device Class (UVC) módban Támogatott videohívási kliensek: macOS 10.10 vagy újabb Chrome OS Android v 5.0 vagy újabb USB-port Internet-hozzáférés A rendszer- és teljesítménykövetelményekkel kapcsolatos pontos információkért kérjük, látogassa meg a kívánt videohívási szolgáltató weboldalát. |
| Súly csomagolással együtt: | 142,9 g |
| Csomagolási mélység: | 101,5 mm |
| Csomag szélessége: | 52,2 mm, 214 mm |
| Csomag magassága: | 81 mm, 95 mm |
| Összeg: | 1 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen, MacOS |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Arckövetés: | Igen |
| Megapixelek száma: | 3MP |
| Mozgásérzékelő: | Igen |
| Átlós látómező: | 55° |
| Fényképezési funkció: | Igen |
| Megjelenítési formátum: | 720p |
| Zajcsökkentés: | Igen |
| PTZ vezérlés: | Igen |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Maximális videófelbontás: | 1280 x 720 képpont |
| Automatikus megvilágításkorrekció: | Igen |
| Akkumulátor: | Nem |
| Használati utasítás: | Igen |
| A csomag tartalma: | 1 webkamera csatlakoztatott 1,5 m-es USB-A kábellel Felhasználói dokumentáció |
| Külső doboz hossza: | 223 mm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85258900 |
| A fő csomag súlya: | 1,31 kg |
| Figyelmeztetés: | A készüléket száraz helyen, hőforrásoktól távol tárolja., Kerülje a vízzel vagy más folyadékokkal való érintkezést., Ne nyissa ki a készülék burkolatát, áramütés veszélye áll fenn. |
| Beépített mikrofon: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

