Logitech 920-012065 billentyűzet, egérrel együtt, Office Bluetooth, QWERTZ, német, grafitszürke
Kód: PERLOGKLM0084
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech 920-012065 billentyűzet, egérrel együtt, Office Bluetooth, QWERTZ, német, grafitszürke| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Akkumulátorok száma | 3 |
| Akkumulátor típusa | AAA, Alkáli |
| Akkumulátor kapacitása | 1000mAh |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa | AAA |
| Elemek száma (billentyűzet) | 2 |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Szín | Grafit |
| Állítható billentyűzetmagasság | Igen |
| Billentyűzet stílus | Közvetlen |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Átlagos meghibásodási idő | 150 000 óra |
| Ajánlott felhasználás | Hivatal |
| Eszközinterfész | Bluetooth |
| Billentyűk száma a billentyűzeten | 112 |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| Billentyűzetkapcsolók | Membránkapcsoló |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Billentyűzet formátum | Teljes méret (100%) |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTZ |
| Billentyűzetnyelv | német |
| Kulcsfontosságú élet | 5 millió karakter |
| Multimédiás billentyűk | Igen |
| Billentyűzetprofil | Nagy horderejű |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Igen |
| Billentyűzet súlya | 498 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma) | 60 × 39 × 99 mm |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma) | 441 × 18 × 149 mm |
| Egér súlya | 75,2 g |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android 12.0, Android 11.0, Android 9.0, Android 13.0, Android 8.0, iPadOS, Android 10.0 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag szélessége | 154 mm |
| Csomag magassága | 45 mm |
| Súly csomagolással együtt | 743 g |
| Letölthető szoftver | Logikai beállítások+ |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -5 - 45°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Akkumulátor | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Vevő súlya | 2 gramm |
| Vevő | Igen |
| Belefoglalt termékek száma | 2 darab |
| Használati utasítás | Igen |
| Vevő méretei (sz x mé x ma) | 14,4 × 6,6 × 18,7 mm |
| Vevő típusa | Nano vevőegység |
| A csomag tartalma | Billentyűzet 2 db AAA elemmel Egér 1 db AA elemmel Logi Bolt USB vevőegység (USB A típusú) Felhasználói dokumentáció |
| A fő csomag súlya | 6,03 kg |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban) | 5 |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Egérrel együtt | Igen |
| Menet típusa | Kerekek |
| Elemek száma (egér) | 1 |
| Egér akkumulátorának típusa | AA |
| Mozgásfelbontás | 1000DPI |
| Görgő | Igen |
| Egér akkumulátortechnológia | Lúgos |
| A termék fogyasztás után újrahasznosított műanyagból készült | 85% |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| Súly: | 0.75 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206113053 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Akkumulátorok száma: | 3 |
| Akkumulátor típusa: | AAA, Lúgos |
| Akkumulátor kapacitása: | 1000mAh |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | AAA |
| Elemek száma (billentyűzet): | 2 |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Szín: | Grafit |
| Állítható billentyűzetmagasság: | Igen |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Átlagos meghibásodási idő: | 150 000 óra |
| Ajánlott felhasználás: | Hivatal |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Billentyűk száma a billentyűzeten: | 112 |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Billentyűzetkapcsolók: | Membránkapcsoló |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTZ |
| Billentyűzetnyelv: | német |
| Kulcsfontosságú élet: | 5 millió karakter |
| Multimédiás billentyűk: | Igen |
| Billentyűzetprofil: | Nagy horderejű |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Billentyűzet súlya: | 498 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma): | 60 × 39 × 99 mm |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 441 × 18 × 149 mm |
| Egér súlya: | 75,2 g |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android 12.0, Android 11.0, Android 9.0, Android 13.0, Android 8.0, iPadOS, Android 10.0 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag szélessége: | 154 mm |
| Csomag magassága: | 45 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 743 g |
| Letölthető szoftver: | Logikai beállítások+ |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -5 - 45°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Akkumulátor: | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Vevő súlya: | 2 gramm |
| Vevő: | Igen |
| Belefoglalt termékek száma: | 2 darab |
| Használati utasítás: | Igen |
| Vevő méretei (sz x mé x ma): | 14,4 × 6,6 × 18,7 mm |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| A csomag tartalma: | Billentyűzet 2 db AAA elemmel Egér 1 db AA elemmel Logi Bolt USB vevőegység (USB A típusú) Felhasználói dokumentáció |
| A fő csomag súlya: | 6,03 kg |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban): | 5 |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Elemek száma (egér): | 1 |
| Egér akkumulátorának típusa: | AA |
| Mozgásfelbontás: | 1000DPI |
| Görgő: | Igen |
| Egér akkumulátortechnológia: | Lúgos |
| A termék fogyasztás után újrahasznosított műanyagból készült: | 85% |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

