Logitech 910-007015 egér, utazó, jobb- és balkezeseknek, RF vezeték nélküli + Bluetooth, optikai, 4000 DPI
Kód: PERLOGMYS0515
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech 910-007015 egér, utazó, jobb- és balkezeseknek, RF vezeték nélküli + Bluetooth, optikai, 4000 DPI| USB tápellátás | Nem |
| Akkumulátor élettartama | 24 hónap(ok) |
| USB Type-C töltőport | Nem |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor típusa | Alkáli, AA |
| Szín | Grafit |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Szélesség | 58,7 mm |
| Súly | 76 gramm |
| Mélység | 106,7 mm |
| Magasság | 26,6 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android 13.0, Android 11.0, Android 9.0, Android 12.0, iPadOS, Android 10.0 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Csomag szélessége | 41 mm |
| Csomag magassága | 78 mm |
| Hálózati adapter | Nem |
| Súly csomagolással együtt | 127 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Jótállási jegy | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Igen |
| Menet típusa | Kerekek |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Mozgásfelbontás | 4000 DPI |
| Gombok száma | 3 |
| Cél | Utazási |
| Csendes kattanás | Igen |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.125 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206110427 |
| USB tápellátás: | Nem |
| Akkumulátor élettartama: | 24 hónap(ok) |
| USB Type-C töltőport: | Nem |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor típusa: | Lúgos, AA |
| Szín: | Grafit |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Szélesség: | 58,7 mm |
| Súly: | 76 gramm |
| Mélység: | 106,7 mm |
| Magasság: | 26,6 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android 13.0, Android 11.0, Android 9.0, Android 12.0, iPadOS, Android 10.0 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Csomag szélessége: | 41 mm |
| Csomag magassága: | 78 mm |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Súly csomagolással együtt: | 127 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Mozgásfelbontás: | 4000 DPI |
| Gombok száma: | 3 |
| Cél: | Utazási |
| Csendes kattanás: | Igen |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

