Logitech 910-006274 egér Office Jobbkezes Bluetooth Optikai 4000 DPI
Kód: PERLOGMYS0537
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech 910-006274 egér Office Jobbkezes Bluetooth Optikai 4000 DPI| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | Alkáli, AA |
| Akkumulátor élettartama | 24 hónap(ok) |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor kapacitása | 2000mAh |
| Egér mérete | M |
| Gumi markolatok | Igen |
| Ergonomikus kialakítás | Igen |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Formátum | Jobbkezeseknek |
| Szín | Grafit |
| Vevő mélysége | 6,1 mm |
| Magasság | 37,8 mm |
| Vevő magassága | 1,87 cm |
| Szélesség | 61,8 mm |
| Súly | 101,2 g |
| Vevő szélessége | 1,44 cm |
| Vevő súlya | 1,8 gramm |
| Mélység | 107,2 mm |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iPadOS, Android |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | MacOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Csomag magassága | 142,1 mm |
| Súly csomagolással együtt | 167 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomag szélessége | 52,6 mm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -5 - 45°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Vevő típusa | Nano vevőegység |
| Akkumulátor | Igen |
| Vevő | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Igen |
| Eszközinterfész | Bluetooth |
| Gombfunkciók | Előre |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban) | 10 |
| Görgők száma | 1 |
| Cél | Hivatal |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Gombok száma | 5 |
| Mozgásfelbontás | 4000 DPI |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Menet típusa | Kerekek |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.166 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206097254 |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | Lúgos, AA |
| Akkumulátor élettartama: | 24 hónap(ok) |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor kapacitása: | 2000mAh |
| Egér mérete: | M |
| Gumi markolatok: | Igen |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Formátum: | Jobbkezeseknek |
| Szín: | Grafit |
| Vevő mélysége: | 6,1 mm |
| Magasság: | 37,8 mm |
| Vevő magassága: | 1,87 cm |
| Szélesség: | 61,8 mm |
| Súly: | 101,2 g |
| Vevő szélessége: | 1,44 cm |
| Vevő súlya: | 1,8 gramm |
| Mélység: | 107,2 mm |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iPadOS, Android |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Csomag magassága: | 142,1 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 167 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomag szélessége: | 52,6 mm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -5 - 45°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Akkumulátor: | Igen |
| Vevő: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Gombfunkciók: | Előre |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban): | 10 |
| Görgők száma: | 1 |
| Cél: | Hivatal |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Gombok száma: | 5 |
| Mozgásfelbontás: | 4000 DPI |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

