Logitech 910-002201 egér Office Jobbkezes és balkezes RF vezeték nélküli optikai 1000 DPI
Kód: PERLOGMYS0289
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech 910-002201 egér Office Jobbkezes és balkezes RF vezeték nélküli optikai 1000 DPI| Akkumulátor kapacitása | 2000mAh |
| Akkumulátor típusa | Alkáli, AA |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Szín | Szürke |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Szélesség | 50 mm |
| Mélység | 90 mm |
| Vevő mélysége | 1,9 cm |
| Magasság | 33 mm |
| Vevő magassága | 6 mm |
| Súly | 86 g |
| Vevő súlya | 6 gramm |
| Vevő szélessége | 1,4 cm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Csomag szélessége | 44 mm |
| Súly csomagolással együtt | 128,1 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomag magassága | 118,5 mm |
| Használati utasítás | Igen |
| Vevő | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Akkumulátor | Igen |
| Vevő típusa | Nano vevőegység |
| Görgők száma | 1 |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli |
| Cél | Hivatal |
| Gombok száma | 3 |
| Mozgásfelbontás | 1000DPI |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Ajánlott felhasználás | PC/Laptop |
| Menet típusa | Kerekek |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Görgő | Igen |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Figyelmeztetés | Óvja a terméket a nedvességtől., Hőforrásoktól távol tárolandó., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.13 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206027169 |
| Akkumulátor kapacitása: | 2000mAh |
| Akkumulátor típusa: | Lúgos, AA |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Szín: | Szürke |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Szélesség: | 50 mm |
| Mélység: | 90 mm |
| Vevő mélysége: | 1,9 cm |
| Magasság: | 33 mm |
| Vevő magassága: | 6 mm |
| Súly: | 86 g |
| Vevő súlya: | 6 gramm |
| Vevő szélessége: | 1,4 cm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Csomag szélessége: | 44 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 128,1 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomag magassága: | 118,5 mm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Vevő: | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Akkumulátor: | Igen |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Görgők száma: | 1 |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Cél: | Hivatal |
| Gombok száma: | 3 |
| Mozgásfelbontás: | 1000DPI |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Ajánlott felhasználás: | PC/Laptop |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Görgő: | Igen |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Figyelmeztetés: | Óvja a terméket a nedvességtől., Hőforrásoktól távol tárolandó., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

