LIFT SQUARE RÖGZÍTŐ ÉJSZAKAI SZERELŐGÉP
Kód: SYPMDHWDL0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LIFT SQUARE RÖGZÍTŐ ÉJSZAKAI SZERELŐGÉP| Akasztó lyuk | Igen |
| Rögzítési módszer | Emelet |
| Anyag | Acél |
| Szín | Világosszürke |
| Állvány szélessége | 75 cm |
| Mélység | 830 mm |
| Magasság | 1720 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bed booms |
|---|---|
| Súly: | 15 kg |
| EAN vonalkód: | 5901780449766 |
| Akasztó lyuk: | Igen |
| Rögzítési módszer: | Emelet |
| Anyag: | Acél |
| Szín: | Világosszürke |
| Állvány szélessége: | 75 cm |
| Mélység: | 830 mm |
| Magasság: | 1720 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

