LIFT KEREK RÚD Éjszakai gém
Kód: SYPMDHWDL0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LIFT KEREK RÚD Éjszakai gém| Rögzítési módszer | Emelet |
| Anyag | Acél |
| Akasztó lyuk | Igen |
| Szín | Világosszürke |
| Állvány szélessége | 73 cm |
| Magasság | 196 mm |
| Mélység | 710 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bed booms |
|---|---|
| Súly: | 8 kg |
| EAN vonalkód: | 5901780449759 |
| Rögzítési módszer: | Emelet |
| Anyag: | Acél |
| Akasztó lyuk: | Igen |
| Szín: | Világosszürke |
| Állvány szélessége: | 73 cm |
| Magasság: | 196 mm |
| Mélység: | 710 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

