Libox LB2000 TV antenna kültéri kettős 32 dB
Kód: ITKLBXANT0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Libox LB2000 TV antenna kültéri kettős 32 dB| Frekvenciatartomány | 174–790 MHz |
| LTE/GSM szűrő | Igen |
| Sávszélesség | 790 MHz |
| Polarizáció | Kettős polarizáció |
| Nyereség | 32 dB |
| Full HD | Igen |
| Szín | Fekete, alumínium |
| Anyag | Fém, műanyag, alumínium |
| Elhelyezkedés | Szabadtéri |
| Antenna típusa | Kettős |
| Használati utasítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Antennas |
|---|---|
| Súly: | 1.666 kg |
| EAN vonalkód: | 5902689074509 |
| Frekvenciatartomány: | 174–790 MHz |
| LTE/GSM szűrő: | Igen |
| Sávszélesség: | 790 MHz |
| Polarizáció: | Kettős polarizáció |
| Nyereség: | 32 dB |
| Full HD: | Igen |
| Szín: | Fekete, Alumínium |
| Anyag: | Fém, Kabát, Alumínium |
| Elhelyezkedés: | Szabadtéri |
| Antenna típusa: | Kettős |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

