Lenovo Yoga myš Kancelář Pro praváky i leváky Bluetooth Optický 4000 DPI
Kód: PERLEVMYS0167
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Yoga myš Kancelář Pro praváky i leváky Bluetooth Optický 4000 DPI| Nabíjecí port USB typu C | Ne |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Životnost baterie | 36 měsíc/ů |
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Barva | Šedá |
| Šířka | 117,6 mm |
| Hmotnost | 88 g |
| Hloubka | 63,5 mm |
| Výška | 38,5 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Výška balení | 50 mm |
| Hmotnost včetně balení | 178,3 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Šířka balení | 79 mm |
| Typ balení | Krabice |
| AC adaptér | Ne |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Počet režimů citlivosti snímání | 3 |
| Odolnost tlačítka (v milionech kliknutí) | 5 |
| Rozlišení pohybu | 4000 DPI |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání | Ano |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Počet tlačítek | 8 |
| Rolovací směry | Svislý |
| Rozhraní zařízení | Bluetooth |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ano |
| Typ závitnice | Kola |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Účel | Kancelář |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.19 kg |
| EAN vonalkód: | 195892126676 |
| USB Type-C töltőport: | Nem |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama: | 36 hónap |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor típusa: | AA |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín: | Szürke |
| Szélesség: | |
| Súly: | 88 g |
| Mélység: | 63,5 mm |
| Magasság: | 38,5 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Csomag magassága: | 50 mm |
| Súly csomagolással együtt: | |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomag szélessége: | 79 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Felvételi érzékenységi módok száma: | 3 |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban): | 5 |
| Mozgásfelbontás: | 4000 DPI |
| Testreszabható érzékelési érzékenység: | Igen |
| Görgők száma: | 1 |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Gombok száma: | 8 |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Cél: | Hivatal |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

