Lenovo SLIM-5-16IRH10R Core i7-240H, 16" WUXGA IPS érintőképernyő, 16 GB RAM, 1 TB SSD, Bluetooth, fekete, Windows 11, Kozmikus kék (ÚJRACSOMAGOLVA), 2 év új / Újracsomagolt
Kód: MOBLEVNOTMBUW
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo SLIM-5-16IRH10R Core i7-240H, 16" WUXGA IPS érintőképernyő, 16 GB RAM, 1 TB SSD, Bluetooth, fekete, Windows 11, Kozmikus kék (ÚJRACSOMAGOLVA), 2 év új / Újracsomagolt| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5,2 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor gyorsítótára | 24 MB |
| Processzormagok száma | 10 |
| Alapvető processzorteljesítmény | 45 W |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Erőteljes magok | 6 |
| Processzor modell | 240 óra |
| Hatékony magok | 4 |
| Processzorgeneráció | Intel Core (2. sorozat) |
| Maximális turbóteljesítmény | 115 W |
| Processzor típusa | Intel Core 7 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Teljes tárolókapacitás | 1 TB |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| SSD interfész | PCI Express |
| NVMe | Igen |
| SSD teljes kapacitása | 1 TB |
| SSD formátum | M.2 |
| M.2 SSD mérete | 2242 (22 x 42 mm) |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| USB tápellátás | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50/60Hz |
| Adapter tápellátás | 65 W |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szín | Kék |
| Terméktípus | Laptop |
| Szín neve | Kozmikus kék |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Igen |
| Pozícionáló eszköz | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Magasság | 16,9 mm |
| Mélység | 250,6 mm |
| Szélesség | 356,5 mm |
| Súly | 1,85 kg |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Windows Hello | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Home |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| HDMI-verzió | 1.4b |
| HDMI portok száma | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 2 |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Belső memória | 16 GB |
| Maximális belső memória | 32 GB |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel UHD grafika |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel UHD grafika |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Panel típusa | IPS |
| HD felbontás típusa | WUXGA |
| Kijelző átlója | 40,6 cm (16") |
| Kijelző fényereje | 300 cd/m² |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 képpont |
| Érintőképernyő | Igen |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Natív képarány | 16:10 |
| Előlapi kamera típusa HD | Full HD |
| Előlapi kamera | Igen |
| Infravörös kamera | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Akkumulátor kapacitása | 5200mAh |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.56 kg |
| EAN vonalkód: | 5903719154055 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,2 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor gyorsítótára: | 24 MB |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 45 W |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Erőteljes magok: | 6 |
| Processzor modell: | 240 óra |
| Hatékony magok: | 4 |
| Processzorgeneráció: | Intel Core (2. sorozat) |
| Maximális turbóteljesítmény: | 115 W |
| Processzor típusa: | Intel Core 7 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| SSD interfész: | PCI Express |
| NVMe: | Igen |
| SSD teljes kapacitása: | 1 TB |
| SSD formátum: | M.2 |
| M.2 SSD mérete: | 2242 (22 x 42 mm) |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szín: | Kék |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín neve: | Kozmikus kék |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Magasság: | 16,9 mm |
| Mélység: | 250,6 mm |
| Szélesség: | 356,5 mm |
| Súly: | 1,85 kg |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Windows Hello: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Home |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| HDMI-verzió: | 1.4b |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 2 |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 16 GB |
| Maximális belső memória: | 32 GB |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel UHD grafika |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel UHD grafika |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Panel típusa: | IPS |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Akkumulátor kapacitása: | 5200mAh |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

