Lenovo Pro Plus 6050 egér Office Jobb- és balkezes felhasználóknak RF vezeték nélküli + Bluetooth Optikai 2400 DPI
Kód: PERLEVMYS0172
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Pro Plus 6050 egér Office Jobb- és balkezes felhasználóknak RF vezeték nélküli + Bluetooth Optikai 2400 DPI| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | AA |
| USB Type-C töltőport | Nem |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín | Fekete |
| Mélység | 67 mm |
| Szélesség | 125,5 mm |
| Súly | 63,5 g |
| Magasság | 50 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10 |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Hálózati adapter | Nem |
| Súly csomagolással együtt | 132 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Vevő | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Görgők száma | 1 |
| Gombok száma | 10 |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Cél | Hivatal |
| Mozgásfelbontás | 2400 DPI |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Menet típusa | Kerekek |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Több eszköz támogatása | Igen |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Igen |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban) | 5 |
| Felvételi érzékenységi módok száma | 3 |
| Tanúsítvány | CB TUV Mark CE cTUVus FCC IC IMDA WPC BIS SIRIM NBTC-SDOC SDPPI NTC AITI TRC NCC BSMI MSIP VCCI JRF QUALITY ICASA TRA NTRA MOC PTA ICT EQM BOCRA ARCT ETA NCA POTRAZ stb. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.13 kg |
| EAN vonalkód: | 195892125525 |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | AA |
| USB Type-C töltőport: | Nem |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 67 mm |
| Szélesség: | 125,5 mm |
| Súly: | 63,5 g |
| Magasság: | 50 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Súly csomagolással együtt: | 132 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Vevő: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Görgők száma: | 1 |
| Gombok száma: | 10 |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Cél: | Hivatal |
| Mozgásfelbontás: | 2400 DPI |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Több eszköz támogatása: | Igen |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban): | 5 |
| Felvételi érzékenységi módok száma: | 3 |
| Tanúsítvány: | CB TUV Mark CE cTUVus FCC IC IMDA WPC BIS SIRIM NBTC-SDOC SDPPI NTC AITI TRC NCC BSMI MSIP VCCI JRF QUALITY ICASA TRA NTRA MOC PTA ICT EQM BOCRA ARCT ETA NCA POTRAZ stb. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

