Lenovo LOQ 15AHP10 Ryzen 5 220 15,6" FHD IPS 300 nits 144 Hz AG 16 GB DDR5 5600 SSD512 GeForce RTX 5050 8 GB 60 Wh NoOS Luna Grey
Kód: MOBLEVGAM0155
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo LOQ 15AHP10 Ryzen 5 220 15,6" FHD IPS 300 nits 144 Hz AG 16 GB DDR5 5600 SSD512 GeForce RTX 5050 8 GB 60 Wh NoOS Luna Grey| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,9 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa | L2 és L3 |
| L3 gyorsítótár | 16 MB |
| Processzorszálak száma | 12 |
| Processzor modell | 220 |
| Processzorgeneráció | AMD Ryzen 200 sorozat |
| Processzormagok száma | 6 |
| L2 gyorsítótár | 6 MB |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzor órajelsebessége | 3,2 GHz |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 5 |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Igen |
| WWAN | Nincs telepítve |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 1000 Mbps |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| SSD formátum | M.2 |
| SSD teljes kapacitása | 512 GB |
| NVMe | Igen |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50/60Hz |
| USB tápellátás | Igen |
| Adapter tápellátás | 170 W |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Alapanyag | PC-ABS |
| Szín | Szürke |
| Terméktípus | Laptop |
| Szín neve | Luna Gray |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Igen |
| Pozícionáló eszköz | Érintőpad |
| Billentyűzet háttérvilágításának színe | Fehér |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Hangchip | Realtek ALC3287 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Hangszóró teljesítménye | 2W |
| Magasság (elöl) | 2,19 cm |
| Magasság (hátul) | 2,39 cm |
| Súly | 2,4 kg |
| Mélység | 258,7 mm |
| Szélesség | 359,9 mm |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nem |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Biztosított operációs rendszer | Nem |
| HDMI portok száma | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 3 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| Memóriafrekvencia | 5600 MHz |
| Memóriaformátum | SO-DIMM |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Maximális belső memória | 32 GB |
| Belső memória | 16 GB |
| Memóriahelyek | 2x SO-DIMM |
| Memória elrendezés | 1x16GB |
| Diszkrét grafikus adapter modell | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Diszkrét GPU gyártó | NVIDIA |
| Diszkrét grafikus memória típusa | GDDR7 |
| Grafikus kártya memóriája | 8 GB |
| Diszkrét grafikus adapter | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet | AMD SoC |
| Kijelző átlója | 39,6 cm (15,6") |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Érintőképernyő | Nem |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelző fényereje | 300 cd/m² |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Natív képarány | 16:9 |
| Színskála | 100% |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Színtér | sRGB |
| Maximális felépülési sebesség | 144 Hz |
| Előlapi kamera típusa HD | HD |
| Előlapi kamera | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 1280 x 720 képpont |
| Akkumulátor kapacitása | 60 Wh |
| Neurális feldolgozó egység (NPU) | AMD Ryzen mesterséges intelligencia |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 3.578 kg |
| EAN vonalkód: | 198158680202 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,9 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L2 és L3 |
| L3 gyorsítótár: | 16 MB |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzor modell: | 220 |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 200 sorozat |
| Processzormagok száma: | 6 |
| L2 gyorsítótár: | 6 MB |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor órajelsebessége: | 3,2 GHz |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 5 |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| WWAN: | Nincs telepítve |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 1000 Mbps |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| NVMe: | Igen |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 170 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Alapanyag: | PC-ABS |
| Szín: | Szürke |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín neve: | Luna Gray |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Billentyűzet háttérvilágításának színe: | Fehér |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Hangchip: | Realtek ALC3287 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Hangszóró teljesítménye: | 2W |
| Magasság (elöl): | 2,19 cm |
| Magasság (hátul): | 2,39 cm |
| Súly: | 2,4 kg |
| Mélység: | 258,7 mm |
| Szélesség: | 359,9 mm |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Biztosított operációs rendszer: | Nem |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Maximális belső memória: | 32 GB |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Diszkrét GPU gyártó: | NVIDIA |
| Diszkrét grafikus memória típusa: | GDDR7 |
| Grafikus kártya memóriája: | 8 GB |
| Diszkrét grafikus adapter: | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD SoC |
| Kijelző átlója: | 39,6 cm (15,6") |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Színskála: | 100% |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Színtér: | sRGB |
| Maximális felépülési sebesség: | 144 Hz |
| Előlapi kamera típusa HD: | HD |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 1280 x 720 képpont |
| Akkumulátor kapacitása: | 60 Wh |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | AMD Ryzen mesterséges intelligencia |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

