LENOVO LEGION SLIM 230W-os hálózati adapter (CE)
Kód: ZDLLEVNOT0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LENOVO LEGION SLIM 230W-os hálózati adapter (CE)| Cél | Laptop |
| Márkakompatibilitás | Lenovo |
| Bemeneti frekvencia | 50–60 Hz |
| Tápegység típusa | Beltéri/kültéri |
| Bemeneti áram | 2,5 A |
| Levehető tápcsatlakozók | Igen |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Tanúsítvány | CB cULus, FCC, DoE cULus, ICES-003 NOM, CONUEE CE EAC Nemko GS Ukrtest KEBS KUCAS SIRIM PCS SONCAP PSB RCM CCC BIS SII KC, KCC LoA BSMI PSE |
| Könnyű telepítés | Igen |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 25 mm |
| Szélesség | 198 mm |
| Súly | 780 g |
| Mélység | 98 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 1.1 kg |
| EAN vonalkód: | 195042180107 |
| Cél: | Laptop |
| Márkakompatibilitás: | Lenovo |
| Bemeneti frekvencia: | 50–60 Hz |
| Tápegység típusa: | Beltéri/kültéri |
| Bemeneti áram: | 2,5 A |
| Levehető tápcsatlakozók: | Igen |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Tanúsítvány: | CB cULus, FCC, DoE cULus, ICES-003 NOM, CONUEE CE EAC Nemko GS Ukrtest KEBS KUCAS SIRIM PCS SONCAP PSB RCM CCC BIS SII KC, KCC LoA BSMI PSE |
| Könnyű telepítés: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 25 mm |
| Szélesség: | 198 mm |
| Súly: | 780 g |
| Mélység: | 98 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

