Lenovo Legion K500 klávesnice Hraní USB QWERTY Americká angličtina Černá, Šedá
Kód: PERLEVKLA0023
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Legion K500 klávesnice Hraní USB QWERTY Americká angličtina Černá, Šedá| Délka kabelu | 1,8 m |
| Typ zdroje | USB |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Barva podsvětlení | Různé |
| Podložka pod zápěstí | Ano |
| Podsvícení | Ano |
| Barva | Černá, Šedá |
| Typ podsvětlení | RGB LED |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Životnost kláves | 50 mil. znaků |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Multimediální klávesy | Ano |
| Spínače klávesnice | Mechanický spínač |
| Počet kláves na klávesnici | 104 |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Rozhraní zařízení | USB |
| Numerické klávesy | Ano |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Klávesy Windows | Ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| Doporučené použití | Hraní |
| Jazyk klávesnice | Americká angličtina |
| Hmotnost klávesnice | 1,33 kg |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 443 x 218,3 x 34 mm |
| Výška balení | 65 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,7 kg |
| Šířka balení | 480 mm |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Obsahuje myš | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 1.7 kg |
| EAN vonalkód: | 193268293847 |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Forrás típusa: | USB |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Háttérvilágítás színe: | Különféle |
| Csuklótámasz: | Igen |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Szín: | Fekete, Szürke |
| Háttérvilágítás típusa: | RGB LED-ek |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Kulcsfontosságú élet: | 50 millió karakter |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Multimédiás billentyűk: | Igen |
| Billentyűzetkapcsolók: | Mechanikus kapcsoló |
| Billentyűk száma a billentyűzeten: | 104 |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Eszközinterfész: | USB |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Windows-billentyűk: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Ajánlott felhasználás: | Játék |
| Billentyűzetnyelv: | amerikai angol |
| Billentyűzet súlya: | 1,33 kg |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | |
| Csomag magassága: | 65 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,7 kg |
| Csomag szélessége: | 480 mm |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Egérrel együtt: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

