Lenovo Legion 5 15AKP10 AMD Ryzen AI 7 350 Laptop 38,4 cm (15,1") WQXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Wi-Fi 7 (802.11be) NoOS Fekete
Kód: MOBLEVGAM0128
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Legion 5 15AKP10 AMD Ryzen AI 7 350 Laptop 38,4 cm (15,1") WQXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Wi-Fi 7 (802.11be) NoOS Fekete| L2 gyorsítótár | 8 MB |
| Processzorgeneráció | AMD Ryzen 300 sorozat |
| Processzor gyártója | AMD |
| Alapvető processzorteljesítmény | 28W |
| L3 gyorsítótár | 16 MB |
| Processzor modell | 350 |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Processzor típusa | AMD Ryzen AI 7 |
| Processzor órajelsebessége | 2 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor gyorsítótára | 16 MB |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5 GHz |
| Mobil hálózati kapcsolat | Nem |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 1000 Mbps |
| WWAN | Nincs telepítve |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| NVMe | Igen |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| M.2 SSD mérete | 2242 (22 x 42 mm) |
| Teljes SSD-kapacitás | 1 TB |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| SSD formátum | M.2 |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| Teljes tárolókapacitás | 1 TB |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| USB tápellátás | Igen |
| Adapter tápellátás | 245 W |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50/60Hz |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.) | 100 W |
| Szükséges töltési teljesítmény (min.) | 65 W |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| Tanúsítvány | TÜV Rheinland Flicker Free TÜV Rheinland High Gaming Performance TÜV Rheinland Low Blue Light (hardveres megoldás) |
| Szín neve | Napfogyatkozás fekete |
| Alapanyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), alumínium, polikarbonát (PC) |
| Terméktípus | Laptop |
| Szín | Fekete |
| Billentyűzet háttérvilágításának színe | RGB |
| Háttérvilágítású billentyűzet zóna | 24 zónás RGB |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Igen |
| Pozícionáló eszköz | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Hangrendszer | Nahimic Audio |
| Hangszóró teljesítménye | 2W |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Hangchip | Realtek ALC3287 |
| Mélység | 255,3 mm |
| Szélesség | 344,9 mm |
| Magasság (elöl) | 2,25 cm |
| Magasság (hátul) | 2,4 cm |
| Súly | 2 kg |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Jelszóvédelem | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nem |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Nem |
| 2 db USB4 Gen 3 port | 1 |
| USB-portok alváshoz és töltéshez | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 3 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| USB alvás és töltés | Igen |
| Maximális belső memória | 32 GB |
| Memóriahelyek | 2x SO-DIMM |
| Memóriafrekvencia | 5600 MHz |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Memóriaformátum | SO-DIMM |
| Memória elrendezés | 2 db 16 GB |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Belső memória | 32 GB |
| Grafikus kártya memóriája | 8 GB |
| Diszkrét grafikus memória típusa | GDDR7 |
| Integrált GPU gyártó | AMD |
| Diszkrét GPU gyártó | NVIDIA |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | AMD Radeon 860M |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | AMD Radeon |
| Diszkrét grafikus adapter modell | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Diszkrét grafikus adapter | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet | AMD SoC |
| Maximális szállítási magasság | 3048 méter |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–43 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 8 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–35 °C |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Dolby Vision, DisplayHDR True Black 600 |
| Színskála | 100% |
| HDR-támogatás | Igen |
| Színtér | DCI-P3 |
| HD felbontás típusa | WQXGA |
| Kijelzőfelület | Fényes |
| Natív képarány | 16:10 |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Maximális felépülési sebesség | 165 Hz |
| Kijelző felbontása | 2560 x 1600 képpont |
| Érintőképernyő | Nem |
| Kijelző fényereje | 500 cd/m² |
| Kijelző átlója | 38,4 cm (15,1") |
| Panel típusa | OLED |
| Előlapi kamera felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera típusa HD | Full HD |
| Infravörös kamera | Igen |
| Előlapi kamera | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 5,7 óra |
| Gyors töltés | Igen |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben | 11,2 óra |
| Akkumulátor kapacitása | 80 Wh |
| Hálózati adapter | Igen |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas, GHS08: Egészségügyi veszély |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó az áramütés veszélyének elkerülése érdekében., A készülék működés közben felforrósodhat, vigyázzon, nehogy megégesse magát., Ne dobja a háztartási hulladékkal együtt; a megfelelő ártalmatlanítást a helyi előírásoknak megfelelően kell végezni. |
| NPU teljesítmény akár | 50 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU) | AMD Ryzen mesterséges intelligencia |
| Teljes processzorteljesítmény akár | 66 TOP |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 3.4 kg |
| EAN vonalkód: | 198158681322 |
| L2 gyorsítótár: | 8 MB |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 300 sorozat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 28W |
| L3 gyorsítótár: | 16 MB |
| Processzor modell: | 350 |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen AI 7 |
| Processzor órajelsebessége: | 2 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor gyorsítótára: | 16 MB |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5 GHz |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 1000 Mbps |
| WWAN: | Nincs telepítve |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| NVMe: | Igen |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| M.2 SSD mérete: | 2242 (22 x 42 mm) |
| SSD teljes kapacitása: | 1 TB |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 245 W |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 100 W |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 65 W |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Tanúsítvány: | TÜV Rheinland Flicker Free TÜV Rheinland High Gaming Performance TÜV Rheinland Low Blue Light (hardveres megoldás) |
| Szín neve: | Napfogyatkozás fekete |
| Alapanyag: | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), alumínium, polikarbonát (PC) |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín: | Fekete |
| Billentyűzet háttérvilágításának színe: | RGB |
| Háttérvilágítású billentyűzet zóna: | 24 zónás RGB |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Hangrendszer: | Nahimic Audio |
| Hangszóró teljesítménye: | 2W |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Hangchip: | Realtek ALC3287 |
| Mélység: | 255,3 mm |
| Szélesség: | 344,9 mm |
| Magasság (elöl): | 2,25 cm |
| Magasság (hátul): | 2,4 cm |
| Súly: | 2 kg |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Nem |
| 2 db USB4 Gen 3 port: | 1 |
| USB-portok alváshoz és töltéshez: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB alvás és töltés: | Igen |
| Maximális belső memória: | 32 GB |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Memória elrendezés: | 2 db 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 32 GB |
| Grafikus kártya memóriája: | 8 GB |
| Diszkrét grafikus memória típusa: | GDDR7 |
| Integrált GPU gyártó: | AMD |
| Diszkrét GPU gyártó: | NVIDIA |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon 860M |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | AMD Radeon |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Diszkrét grafikus adapter: | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD SoC |
| Maximális szállítási magasság: | 3048 méter |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–43 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Dolby Vision, DisplayHDR True Black 600 |
| Színskála: | 100% |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Színtér: | DCI-P3 |
| HD felbontás típusa: | WQXGA |
| Kijelzőfelület: | Fényes |
| Natív képarány: | 16:10 |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Maximális felépülési sebesség: | 165 Hz |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1600 képpont |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelző fényereje: | 500 cd/m² |
| Kijelző átlója: | 38,4 cm (15,1") |
| Panel típusa: | OLED |
| Előlapi kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 5,7 óra |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben: | 11,2 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 80 Wh |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas, GHS08: Egészségügyi kockázat |
| Figyelmeztetés: | Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében tartsa gyermekektől elzárva., A készülék működés közben felforrósodhat, vigyázzon, nehogy megégesse magát., Ne dobja a háztartási hulladékkal együtt; a hulladékkezelést a helyi előírásoknak megfelelően kell végezni. |
| NPU teljesítmény akár: | 50 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | AMD Ryzen mesterséges intelligencia |
| Teljes processzorteljesítmény akár: | 66 TOP |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

