Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 i3-1315U 15.6" FHD IPS 300 nit AG 8 GB LPDDR5-4800 SSD 512 Intel UHD Graphics 47 Wh Win11 Abyss Blue
Kód: MOBLEVNOTMBR4
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 i3-1315U 15.6" FHD IPS 300 nit AG 8 GB LPDDR5-4800 SSD 512 Intel UHD Graphics 47 Wh Win11 Abyss Blue| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,5 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor gyártója | Intel |
| Hatékony magok | 4 |
| Processzor modell | i3-1315U |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás) | 3,3 GHz |
| Processzorgeneráció | Intel Core i3-13xxx |
| Alapvető processzorteljesítmény | 15 W |
| Erőteljes magok | 2 |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény) | 4,5 GHz |
| Maximális turbóteljesítmény | 55W |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i3 |
| Processzor gyorsítótára | 10 MB |
| Processzorszálak száma | 8 |
| Processzormagok száma | 6 |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Antenna típusa | 2x2 |
| WWAN | Nem |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák | SD |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| SSD teljes kapacitása | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Igen |
| SSD formátum | M.2 |
| Adapter tápellátás | 65 W |
| Alapanyag | PC-ABS |
| Szín | Kék |
| Terméktípus | Laptop |
| Szín neve | Abyss Blue |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Nem |
| Pozícionáló eszköz | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Hangszóró teljesítménye | 1,5 W |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Magasság | 17,9 mm |
| Szélesség | 359,3 mm |
| Mélység | 235 mm |
| Súly | 1,62 kg |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nem |
| Operációs rendszer architektúra | 64 bites |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Kipróbálható szoftver | Hivatal |
| HDMI portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 1 |
| Memóriaformátum | Az alaplapon |
| Memóriafrekvencia | 4800 MHz |
| Belső memória típusa | LPDDR5-SDRAM |
| Belső memória | 8 GB |
| Maximális belső memória | 8 GB |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel® UHD grafikus kártya |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel® SoC |
| Kijelző átlója | 39,6 cm (15,6") |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző fényereje | 300 cd/m² |
| Érintőképernyő | Nem |
| Panel típusa | IPS |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Natív képarány | 16:9 |
| Előlapi kamera típusa HD | HD |
| Előlapi kamera | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 1280 x 720 képpont |
| Akkumulátor kapacitása | 47 Wh |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.41 kg |
| EAN vonalkód: | 198158679756 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,5 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Hatékony magok: | 4 |
| Processzor modell: | i3-1315U |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,3 GHz |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i3-13xxx |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 15 W |
| Erőteljes magok: | 2 |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,5 GHz |
| Maximális turbóteljesítmény: | 55W |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i3 |
| Processzor gyorsítótára: | 10 MB |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| WWAN: | Nem |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | SD |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Igen |
| SSD formátum: | M.2 |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Alapanyag: | PC-ABS |
| Szín: | Kék |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín neve: | Mélységkék |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Nem |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Hangszóró teljesítménye: | 1,5 W |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Magasság: | 17,9 mm |
| Szélesség: | 359,3 mm |
| Mélység: | 235 mm |
| Súly: | 1,62 kg |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Home |
| Kipróbálható szoftver: | Hivatal |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| Memóriaformátum: | Az alaplapon |
| Memóriafrekvencia: | 4800 MHz |
| Belső memória típusa: | LPDDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 8 GB |
| Maximális belső memória: | 8 GB |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Kijelző átlója: | 39,6 cm (15,6") |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Panel típusa: | IPS |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Előlapi kamera típusa HD: | HD |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 1280 x 720 képpont |
| Akkumulátor kapacitása: | 47 Wh |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

