Lenovo GX20Z46271 tápegység/transzformátor Beltéri/kültéri Fekete
Kód: ZDLLEVNOT0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo GX20Z46271 tápegység/transzformátor Beltéri/kültéri Fekete| Bemeneti áram | 2,5 A |
| Tápegység típusa | Beltéri/kültéri |
| Cél | Laptop |
| Bemeneti frekvencia | 50–60 Hz |
| Jelenlegi | DC-AC |
| Márkakompatibilitás | Lenovo |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Kompatibilitás | Lenovo NB |
| Tanúsítvány | CB cULus, FCC, DoE cULus, ICES-003 NOM, CONUEE CE EAC Nemko GS Ukrtest KEBS KUCAS SIRIM PCS SONCAP PSB RCM CCC BIS SII KC, KCC LoA BSMI PSE |
| Könnyű telepítés | Igen |
| Szín | Fekete |
| Kábelhossz | 1,68 m |
| Súly | 540 g |
| Szélesség | 118 mm |
| Mélység | 77 mm |
| Magasság | 22 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 8 - 80% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.562 kg |
| EAN vonalkód: | 195042150490 |
| Bemeneti áram: | 2,5 A |
| Tápegység típusa: | Beltéri/kültéri |
| Cél: | Laptop |
| Bemeneti frekvencia: | 50–60 Hz |
| Jelenlegi: | DC-AC |
| Márkakompatibilitás: | Lenovo |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Kompatibilitás: | Lenovo NB |
| Tanúsítvány: | CB cULus, FCC, DoE cULus, ICES-003 NOM, CONUEE CE EAC Nemko GS Ukrtest KEBS KUCAS SIRIM PCS SONCAP PSB RCM CCC BIS SII KC, KCC LoA BSMI PSE |
| Könnyű telepítés: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Kábelhossz: | 1,68 m |
| Súly: | 540 g |
| Szélesség: | 118 mm |
| Mélység: | 77 mm |
| Magasság: | 22 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 80% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

