Lenovo GX20N20875 tápegység/transzformátor Belső 45 W Fekete
Kód: ZDLLEVNOT0027
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo GX20N20875 tápegység/transzformátor Belső 45 W Fekete| Tápegység típusa | Belső |
| Cél | Laptop |
| Kimeneti teljesítmény | 45 W |
| Márkakompatibilitás | Lenovo |
| Kompatibilitás | CE |
| Szín | Fekete |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.444 kg |
| EAN vonalkód: | 191376111473 |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Cél: | Laptop |
| Kimeneti teljesítmény: | 45 W |
| Márkakompatibilitás: | Lenovo |
| Kompatibilitás: | CE |
| Szín: | Fekete |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

