Lenovo GX20L23043 tápegység/transzformátor Belső 45 W Fekete
Kód: ZDLLEVNOT0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo GX20L23043 tápegység/transzformátor Belső 45 W Fekete| Kimeneti teljesítmény | 45 W |
| Tápegység típusa | Belső |
| Cél | Laptop |
| Állítható kimeneti feszültség | Nem |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 28,5 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Mélység | 93 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 8 - 80% |
| Hálózati adapter mellékelve | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85044095 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.368 kg |
| EAN vonalkód: | 190404243346 |
| Kimeneti teljesítmény: | 45 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Cél: | Laptop |
| Állítható kimeneti feszültség: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 28,5 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Mélység: | 93 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 80% |
| Hálózati adapter mellékelve: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85044095 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

