Lenovo Go egér Office Jobb- és balkezes RF vezeték nélküli optikai 2400 DPI
Kód: PERLEVMYS0114
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Go egér Office Jobb- és balkezes RF vezeték nélküli optikai 2400 DPI| Újratölthető | Nem |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama | 3 hónap |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín | Fekete |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Szélesség | 59 mm |
| Magasság | 34 mm |
| Vevő súlya | 1,5 gramm |
| Súly | 71g |
| Mélység | 101 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt | 230 g |
| Csomag magassága | 154 mm |
| Csomag szélessége | 101 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–95% |
| Vevő | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB Type-C |
| Vevő típusa | Nano vevőegység |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Gombok száma | 5 |
| Mozgásfelbontás | 2400 DPI |
| Cél | Hivatal |
| Menet típusa | Kerekek |
| Kábelhossz | 0,5 m |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, RoHS, REACH |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.21 kg |
| EAN vonalkód: | 195477678842 |
| Újratölthető: | Nem |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama: | 3 hónap |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín: | Fekete |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Szélesség: | 59 mm |
| Magasság: | 34 mm |
| Vevő súlya: | 1,5 gramm |
| Súly: | 71g |
| Mélység: | 101 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt: | 230 g |
| Csomag magassága: | 154 mm |
| Csomag szélessége: | 101 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–95% |
| Vevő: | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB Type-C |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Gombok száma: | 5 |
| Mozgásfelbontás: | 2400 DPI |
| Cél: | Hivatal |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Kábelhossz: | 0,5 m |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, RoHS, REACH |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

