Lenovo DB65 optikai meghajtó DVD±RW Fekete
Kód: MOBLEVAKN0074
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo DB65 optikai meghajtó DVD±RW Fekete| Belső | Nem |
| Szín | Fekete |
| Mélység | 137 mm |
| Magasság | 14 mm |
| Súly | 200 g |
| Szélesség | 144 mm |
| Belső gyorsítótár | 0,75 MB |
| Támogatott média | DVD-R DL, DVD+R, DVD-RAM, DVD-ROM, DVD-RW, CD-RW, CD-R, CD-ROM, DVD-R, DVD+RW |
| Cél | Asztali / Laptop |
| Optikai meghajtó típusa | DVD±RW |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 15 - 85% |
| Átlagos CD-ROM véletlen elérési idő | 140 ms |
| Átlagos DVD véletlenszerű elérési idő | 160 ms |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Accessories |
|---|---|
| Súly: | 0.36 kg |
| EAN vonalkód: | 887942617547 |
| Belső: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 137 mm |
| Magasság: | 14 mm |
| Súly: | 200 g |
| Szélesség: | 144 mm |
| Belső gyorsítótár: | 0,75 MB |
| Támogatott média: | DVD-R DL, DVD+R, DVD-RAM, DVD-ROM, DVD-RW, CD-RW, CD-R, CD-ROM, DVD-R, DVD+RW |
| Cél: | Asztali / Laptop |
| Optikai meghajtó típusa: | DVD±RW |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 15 - 85% |
| Átlagos CD-ROM véletlen elérési idő: | 140 ms |
| Átlagos DVD véletlenszerű elérési idő: | 160 ms |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

