Lenovo B515 laptop táska/hátizsák 39,6 cm (15,6") Fekete, Szürke
Kód: MOBLEVTOR0128
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo B515 laptop táska/hátizsák 39,6 cm (15,6") Fekete, Szürke| Fő termék színe | Fekete, Szürke |
| Maximális képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Anyag | Poliészter |
| Márkakompatibilitás | Lenovo |
| Borító típusa | Hátizsák |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Magasság | 440 mm |
| Súly | 700 g |
| Mélység | 120 mm |
| Szélesség | 325 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.6 kg |
| EAN vonalkód: | 192158279381 |
| Fő termék színe: | Fekete, Szürke |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Anyag: | Poliészter |
| Márkakompatibilitás: | Lenovo |
| Borító típusa: | Hátizsák |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Magasság: | 440 mm |
| Súly: | 700 g |
| Mélység: | 120 mm |
| Szélesség: | 325 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

