Lenovo B515 39,6 cm (15,6") hátizsák, kék
Kód: MOBLEVTOR0095
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo B515 39,6 cm (15,6") hátizsák, kék| Márkakompatibilitás | Lenovo |
| Fő termék színe | Kék |
| Borító típusa | Hátizsák |
| Anyag | Poliészter |
| Védő funkciók | Vízálló |
| Vállszíj | Igen |
| Maximális képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Felületi színezés | Mintás |
| Összeg | 1 |
| Szélesség | 325 mm |
| Laptop rekesz méretei | 375,6 × 253,4 × 22,7 mm |
| Magasság | 440 mm |
| Mélység | 120 mm |
| Súly | 700 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.655 kg |
| EAN vonalkód: | 192158279336 |
| Márkakompatibilitás: | Lenovo |
| Fő termék színe: | Kék |
| Borító típusa: | Hátizsák |
| Anyag: | Poliészter |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Vállszíj: | Igen |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Felületi színezés: | Mintás |
| Összeg: | 1 |
| Szélesség: | 325 mm |
| Laptop rekesz méretei: | 375,6 × 253,4 × 22,7 mm |
| Magasság: | 440 mm |
| Mélység: | 120 mm |
| Súly: | 700 g |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

