Lenovo B210 39,6 cm (15,6") hátizsák, kék
Kód: MOBLEVTOR0124
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo B210 39,6 cm (15,6") hátizsák, kék| Márkakompatibilitás | Bármilyen márka |
| Maximális képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Fő termék színe | Kék |
| Anyag | Poliészter |
| Összeg | 1 |
| Borító típusa | Hátizsák |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Magasság | 40 mm |
| Súly | 548 g |
| Mélység | 490 mm |
| Szélesség | 330 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.44 kg |
| EAN vonalkód: | 191999684736 |
| Márkakompatibilitás: | Bármilyen márka |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Fő termék színe: | Kék |
| Anyag: | Poliészter |
| Összeg: | 1 |
| Borító típusa: | Hátizsák |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Magasság: | 40 mm |
| Súly: | 548 g |
| Mélység: | 490 mm |
| Szélesség: | 330 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

