Lenovo B210 39,6 cm (15,6") hátizsák, fekete
Kód: MOBLEVTOR0120
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo B210 39,6 cm (15,6") hátizsák, fekete| Összeg | 1 |
| Márkakompatibilitás | Bármilyen márka |
| Integrált rekeszek | Igen |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Borító típusa | Hátizsák |
| Fő termék színe | Fekete |
| Maximális képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Anyag | Poliészter |
| Fogantyú | Igen |
| Mélység | 150 mm |
| Súly csomagolással együtt | 470 g |
| Csomagolási mélység | 315 mm |
| Csomag magassága | 480 mm |
| Szélesség | 340 mm |
| Csomag szélessége | 50 mm |
| Súly | 453 g |
| Magasság | 455 mm |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733080 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.44 kg |
| EAN vonalkód: | 193386076841 |
| Összeg: | 1 |
| Márkakompatibilitás: | Bármilyen márka |
| Integrált rekeszek: | Igen |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Borító típusa: | Hátizsák |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Anyag: | Poliészter |
| Fogantyú: | Igen |
| Mélység: | 150 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 470 g |
| Csomagolási mélység: | 315 mm |
| Csomag magassága: | 480 mm |
| Szélesség: | 340 mm |
| Csomag szélessége: | 50 mm |
| Súly: | 453 g |
| Magasság: | 455 mm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733080 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

