Lenovo 700 Office egér Jobb- és balkezes RF vezeték nélküli + Bluetooth Optikai 4000 DPI
Kód: PERLEVMYS0164
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 700 Office egér Jobb- és balkezes RF vezeték nélküli + Bluetooth Optikai 4000 DPI| Akkumulátor élettartama | 36 hónap |
| Akkumulátor típusa | AA |
| Tápegység | Akkumulátor |
| USB Type-C töltőport | Nem |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Szín | Szürke |
| Szélesség | 114,7 mm |
| Magasság | 36,8 mm |
| Súly | 63,5 g |
| Mélység | 62 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Hálózati adapter | Nem |
| Csomag magassága | 49 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt | 127,7 g |
| Csomag szélessége | 65 mm |
| Jótállási időszak | 1 év/évek |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Vevő | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Görgők száma | 1 |
| Cél | Hivatal |
| Gombok száma | 8 |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Menet típusa | Kerekek |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Mozgásfelbontás | 4000 DPI |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Több eszköz támogatása | Igen |
| Felvételi érzékenységi módok száma | 3 |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban) | 5 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.128 kg |
| EAN vonalkód: | 195892125594 |
| Akkumulátor élettartama: | 36 hónap |
| Akkumulátor típusa: | AA |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| USB Type-C töltőport: | Nem |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Szín: | Szürke |
| Szélesség: | 114,7 mm |
| Magasság: | 36,8 mm |
| Súly: | 63,5 g |
| Mélység: | 62 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Csomag magassága: | 49 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt: | 127,7 g |
| Csomag szélessége: | 65 mm |
| Jótállási időszak: | 1 év/évek |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Vevő: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Görgők száma: | 1 |
| Cél: | Hivatal |
| Gombok száma: | 8 |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Mozgásfelbontás: | 4000 DPI |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Több eszköz támogatása: | Igen |
| Felvételi érzékenységi módok száma: | 3 |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban): | 5 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

